Uraz kolana i krew

napisał/a: Adr123 2015-05-29 15:49
Witam. Jakieś 3/4 tygodnie temu miałem wyjazdowy mecz w piłkę nożną który okazał sie dla mnie niezbyt szczęśliwy bo już na początku wpadłem na bramkarza przeciwników a moje kolano uległo urazowi, po czym musiałem opuścić boisko. Pojechałem na prześwietlenie RTG które nic nie wykazało a lekarz - chirurg zalecił okłady z lodu przez 2 tygodnie i dał skierowanie do poradni ortopedycznej do której udałem sie tydzien temu. Ortopeda powiedział że zakres ruchu jest pełny i wszystko będzie dobrze. Lecz kolano wciąż było spuchnięte, myślałem że to woda w kolanie wiec wczoraj prywatnie udałem sie do lekarza ortopedy który po usg kolana stwierdził że to nie jest woda tylko krew, poszedłem na punkcje i krew została spuszczona a lekarz zalecił mi pójście na operacje, na którą wstępnie zapisał mnie na lipiec. Ogólnie moge chodzić normalnie, odczuwam ból tylko przy próbie pełnego zgięcia kolana. Dzisiaj mam wrażenie że do kolana znowu dostało sie troche krwi. Nie wiem co dalej robić, czy czekać na tą operacje czy iść prywatnie z tym do jakiegoś specjalisty.