URAZ CZASZKOWO -MOZGOWY-SPIACZKA

napisał/a: mamunia 2009-03-05 21:57
Witam jestem mama 10 letniego syna ktory 4 lata temu mial powazny wypadek komunikacyjny na skutek ktorego doznal powaznych obrazen ,glowy i mozgu-stluczenie mozgu,obrzek mozgu,krwawienie podpajeczynowkowe,pekniecie podstawy czaszki,kosci potylicy,pojawily sie po 3 miesiacach wodniako-krwiaki przymozgowe ktore zostaly ewakuowane,syn byl w spiaczce,dostal padaczke,i uczy sie wszystkiego od nowa jak maenkie dziecko,jest caly czas rehabilitowany na turnusach i w prywatnym osrodku, pracuje caly czas z logopeda i ma rozne inne zajecia typu hipoterapia,dogoterapia,itp.Ja sama rowniez ucze syna codziennie roznych nawykow ,typowych jak chodzenie wchodzenie po schodach picie z kubka,jedzenie raczka itp,dlugo by tu opisywac ,glowne moje pytanie jest nastepujace: czy ktorys z lekarzy wie o jakiejs mozliwej nowoczesnej technice ktora mogla by przyspieszyc powrot mojego syna do lepszego stanu zdrowia ,ma afazje utracil mowe po wypadku,slabo koncentruje wzrok ,niepatrzy gdzie idzie jak go prowadze,ogolnie jestem szczesliwa ze jest w takim stanie jak teraz, ze wogole na tyle sie udalo wyjsc z tej spiaczki ale moze sa teraz jakies nowoczesne techniki,mozliwosci niewiem szukam bo przeciez lekarze powinni wiedziec czy gdzies w swiecie:) sa nowoczesne metody ,techniki czy cos w tym stylu co moze pomoze mojemu synkowi dalej sie rozwijac fizycznie i psychicznie,jezeli ktos chcialby w tej sprawie pomoc lub moze naprowadzic bardzo chetnie oczekuje na odpowiedzi:)
pozdrawiam mama najwspanialszego synka na ziemi:)