Upragniona ciąża?

napisał/a: Ukapuka 2016-07-17 11:30
Witam ;) staramy się z narzeczonym i maleństwo. Rzuciłam tabletki antykoncepcyjne ostatniego dnia maja, zaczęłam przyjmować kwas foliowy. Okres dostałam już 20 dni po odstawieniu tabletek. Nawet tak naprawdę nie wiem ile trwa mój cykl po rzuceniu tabletek. Wczoraj zrobilam test i druga kreska pojawiła się blada, różowa. Za kilka dni chce powtórzyć test żeby mieć pewność. Lecz niepokoją mnie bóle w podbrzuchu.. Są inne jak na nadchodzący okres, chociaż mogę się mylić. Wczoraj cały dzień przespałam, siku robię troszkę czesciej, śluz mleczny, piersi wrazliwsze. Choć ok tydz temu były bardZiej, bo się dotknąć nie mogłam. Co myślicie?
napisał/a: Ukapuka 2016-07-17 20:02
Zrobiłam właśnie test bo już nie wytrZymałam ;) jest druga kreska. Do lekarza muszę się dostać i miejmy nadzieje że wszystko w porządku... Chociaż pobolewa mnie brzuch, mam się bać?
napisał/a: jetta1 2016-07-18 15:55
spokojnie, wszystko będzie dobrze :) dla pewności zrób betę :)
napisał/a: Ukapuka 2016-07-18 21:03
Mam już mieszane uczucia... Chce mi się płakać. Byłam u lekarza gin i badał mnie i zrobił usg dopochwowe i nic nie widzi w macicy. Ok wczesna ciąża 3 tydz kazała za 2 tyg zrobić usg. Mówię o teście beta a ona że nam to nic nie da. I zdziwiona że testy mi wyszły pozytywnie skoro jestem przed okresem. Od razu powiedziała mi że to może być ciąża obumarła.
napisał/a: Ukapuka 2016-07-19 14:13
Ktoś pomoże chociaż dobrym słowem ;(?
napisał/a: jetta1 2016-07-20 16:04
Ukapuka napisal(a):Ktoś pomoże chociaż dobrym słowem ;(?

jest za wcześnie. Na usg nic nie będzie widać tak jak lekarz mówi. Miałam napisać to wcześniej ale myślałam, że poczekasz z wizytą :)
dopóki nie ma okresu to szanse są tym bardziej ,że masz testy pozytywne,. Spokojnie... jaka ciąża obumarła?
Jeśli bardzo Ci się pali - chociaż w tym wypadku powinnaś zachować spokój :) to zrób betę :)
napisał/a: jetta1 2016-07-20 16:04
a tak w ogóle .... kiedy była data okresu ? ile jesteś "po terminie" ?
napisał/a: Ukapuka 2016-07-20 21:05
Tak naprawdę nie znam swojego cyklu jeszcze, nie zdążył się ustabilizować ;) Tabletki rzuciłam 31 maja, okres dostałam 20 czerwca. Byłam wczoraj na becie, poziom 433 odpowiednik 4-5 tyg. To przez tą gin wszystko. Gdyby mi nie nagadala to bym była spokojna
napisał/a: Ukapuka 2016-07-22 16:29
Beta po 3 dniach 1317. Nie za duży wzrost??
napisał/a: jetta1 2016-07-25 08:44
Ukapuka napisal(a):Beta po 3 dniach 1317. Nie za duży wzrost??

w normie :)
nie powtarzaj co chwilę badania :) bo niepotrzebnie się stresujesz.
zrób usg ok 6 tyg :) powinno już być coś widać :)