uplawy w ciazy

napisał/a: Armani83 2010-05-26 17:24
Witam wlasnie sie dowiedzialam ze jestem w 1szym miesiacu ciazy, wiem ze teraz wszystko sie zaczyna zmieniac w moim organizmie, niepokoja mnie bialawe uplawy ktore po zaschnieciu sa zolte, czy mam powody do obaw?
napisał/a: wikam2 2010-05-26 19:33
Podczas ciąży wydzielina kobieca (podobna do tej w dni niepłodne) może wydobywać się w wiekszej ilości niż zazwyczaj. Nie wiem na podstawie opisu czy Twój śluz jest zwykłym śluzem czy może sygnalizować jakąś infekcję. Na najbliższej wizycie powiedz o tym lekarzowi.
Oczywiście prócz wzmożonej wydzieliny nie odczuwasz żadnego dyskomfortu?
napisał/a: Armani83 2010-05-26 22:02
Podobna jest wlasnie do tej w dni nieplodne, a oprocz tego nie odczuwam rzadnegi dyskomfortu, sprawdze to na wizycie
Dziekuje:))
napisał/a: 123aga123 2010-05-27 09:50
ja też miałam w ciąży białawe upławy-ale oceniane przez lekarza na "w porządku" na wszelki wypadek kilka razy brałam sobie provag.Tak dla poprawienia flory i ewentualnie wzmocnienia przed infekcjami.Przed ciąża miałam grzybicę.
napisał/a: kamila2486 2010-05-27 10:58
Ja mialam to samo ale lekarz mnie uspokoil ze moze sie tak zdazac nie kazdej kobiecie no ale w przypadkach.dlatego nie martw sie.wszystko jest w porzadku;)
napisał/a: Armani83 2010-05-27 22:49
wielkie dzieki dziewczyny, a propos ciazy czy wy tez czulyscie takie promiemiujace bole podobne jak przed okresem w ciazy?
napisał/a: wikam2 2010-05-28 07:41
Ja nie ale masa dziewczyn sygnalizuje takie dolegliwości.
napisał/a: NateVenus21 2010-06-16 16:04
Wiem, ze uplawy w ciazy nie sa niczym niepokojacym, ale mnie jednak troszke martwia. Moze nie tyle to, ze wystepuja, ale wydaje mi sie dziwne, ze wydzielina zmienia kolor. Moje uplawy bywaja koloru zoltego, pomaranczowego, rozowego (ale bez krwi), bezowego, a nawet brazowego. Mowilam o tym poloznej (mieszkam w UK, tutaj podczas ciazy nie chodze do ginekologa, ale wlasnie do niej) stwierdzila, ze nie musze sie martwic, ale to mnie nie uspokoilo. Nie wiem, czy polozna zbagatelizowala sprawe, czy moze jestem przewrwazliwona i szukam problemu tam, gdzie go nie ma... Czy ktoras z Was miala moze podobne dolegliwosci? Dodam, ze jestem w 6 tc
napisał/a: wikam2 2010-06-16 17:57
A nie odczuwasz żadnego dyskomfortu?
napisał/a: NateVenus21 2010-06-17 13:16
Hm... Dyskomfortu w sensie swedzenia, czy pieczenia nie... W ogole czuje sie dobrze, tylko od czasu do czasu poboli brzuch, ale nie sa to zadne silne bole. Zastanawialam sie, czy to moze nie infekcja, chociaz wydzielina nie ma nieprzyjemnego zapachu. Uplawy rozpoczely sie w dniu kiedy powinnam miec miesiaczke i utrzymuja sie ponad tydzien
napisał/a: wikam2 2010-06-17 14:03
Może u Ciebi jest to "to" plamienie, które może w ciązy przypadać na czas wystąpienia okresu?
napisał/a: NateVenus21 2010-06-17 15:15
Mozliwe... Chociaz martwi mnie, ze to wszystlko trwa az tak dlugo. Misiaczke mialam ok 4 dni, a to plamienie trwa juz 8 dzien. Wizyte mam dopiero 26.06 i nie wiem, czy powinnam tak dlugo czekac. Ale z drugiej strony polozna pewnie znow powie to samo...