upławy u dziecka??

napisał/a: monina 2008-06-24 13:19
Witam,Mam taki maly problem.Zauwazyłam ostatnio u mojej 5 letniej coreczki bardzo zabrudzone majteczki-zabrudzenie to przypominalo uplawy i mialo bardzo nie przyjemny zapach.Oprócz tego jej miejsca intymne byly bardzo zaczerwienione i corka skarżyla sie na ból i swędzenie.Lekarka poradzila bym smaroawa jej maścia-Linomag oraz robila nasiadówki z rumianku i kory dębu.Zlecila równiez badania moczu.Upławy po tygodniu ustały ale wyniki badan nie podobały się zbytnio pani Dr.Zleciła mi wiec wizytę z córką u ginekologa.Ja jednak mam obawy co do tego.Córka bardzo boi się lekarzy,a jeżeli chodzi o takiego typu badanie to juz wogóle nie pozwoli sie tknąć.Wolałabym oszczedzic jej wizyty u tego lekarza.Sama jako jako dziecko bylam u ginekologa i bardzo żle wspominam tą wizyte.Prosze mi poradzic czy przy takiego typu objawach wizyta jest na prawde konieczna.Dodam jeszcze iz corka czesto miala zaczerwienione te miejsca,słyszłam ze wiele dziewczynek tak czasami ma ,jednak nigdy wczesniej nie towazyszyly temu zadne uplawy itp.BArdzo proszę o pomoc!!
napisał/a: millo1 2008-06-24 14:17
moim zdaniem to mogą być bakterie w pochwie córeczki, więc trzeba isć do lekarza. ewentualnie można próbować zrobic posiew z pochwy w ten sposób, żeby pobrac materiał w domu i zanieść do laboratorium i z wynikiem dopiero do lekarza, zeby przepisał odpowiedni lek.
napisał/a: Madonna 2008-06-24 14:42
Może gin dziecięcy?
napisał/a: millo1 2008-06-24 21:24
kurcze, a taki jest? nie wiedzialam :) myślałam, że gin to gin. kiedyś przede mną była badana mała dziewczynka
napisał/a: Madonna 2008-06-24 21:43
Słyszałam, że tak. Może gin dziewczęcy?
napisał/a: millo1 2008-06-24 21:51
jak taki jest, to by było super właśnie pójść do takiego :)
napisał/a: monina 2008-06-25 10:02
Tak,ja slyszałam juz o dzieciecym gin ,to znaczy zajmuje sie on i dorosłymi i dziecmi,ale mi mo wszytsko jest to dla dziecka stres.Moze gdyby dało sie faktycznie pobrac w domu taka próbke bylo by najkorzystniej dla córki..
napisał/a: millo1 2008-06-25 14:19
to trzeba się zapytać konkretnie w laboratorium, bo moja znajoma np. robiła tak biocenozę pochwy :)