Ujędrnianie ciała wasze sposoby

napisał/a: ame-lia 2013-08-13 10:07
pytanie do pań, jakie macie sposoby na ujędrnianie ciała. domowe peelingi? drogie kremy? mam ogromny problem ze skórą, mimo ze jestem szczupła (170 cm wzrostu, 55 kg) to elastyczność mojej skóry pozostawia wiele do życzenia, szczególnie uda i brzuch. aż wstyd się rozebrać na basenie czy plaży. doradźcie jak pozbyć się raz a dobrze tego problemu ;/
napisał/a: ironia 2013-08-18 12:32
u mnie działają peelingi domowego uzytku no i ruch to podstawa :) niestety po ciazy i przy braku ruchu bardzo szybko dorobilam sie lelawej skóry i teraz znów walcze o normalna wage ::)
napisał/a: momo12 2013-08-21 14:57
Witam wśród mało elastycznych kobitek :D Kremami ujędrniającymi to mam pół szuflady zawalone, myślicie że pomogły? :) Nic a nic! Siostra miała ten sam problem, to chyba u nas rodzinne :( Wyczaiła gdzieś klinikę LaPerla (u nas w Józefowie pod Warszawą) gdzie robią takie zabiegi ujędrniające. Przyznam, że trochę się z niej naśmiewałam, że idzie na zabieg ujędrniania ultradźwiękami, ale kiedy ją zobaczyłam po 3 „po” to mi szczęka opadła :D Opowiadała, że to nagrzewają tkankę tłuszczową na taką temperaturę jaką tolerujesz a na koniec dostajesz chłodzący żel. Wszystko robione jest przy użyciu głowicy z wibrującymi końcówkami. Ja już jestem po bezpłatnej konsultacji :) Zdecydowałam się ściągnąć po siostrze i też iść na lifting :D
napisał/a: wikam2 2013-08-21 21:20
Ćiwczenia + domowe masaże bankami - efekt gwarantowany
napisał/a: kamylla 2013-08-27 11:54
Ja nie mam problmeow z tym, moze daltego ze dużo ćwiczę.
napisał/a: Basia198104 2013-09-05 14:02
Ja wybrałam się do shenti spa w Poznaniu, a konkretnie do kapsuły spa. Efekt więcej niż zadowalający.

http://shenti.pl
napisał/a: Olenkaa 2013-10-03 23:35
Zacznij ćwiczyć, ćwieczenia fizyczne ujędrną Ci ciało. Dobrym sposobem jest także bieganie.