uderzenia ciepła

napisał/a: tomek555 2014-01-10 19:31
Witam. Pisze z problemem, który dotyka mnie na codzień. Nie mogę się skoncentrować na wykonywanej czynności w szkole, jestem roztargniony i rozdrażniony do tego mam uderzenia ciepła, pocę się gwałtownie pod pachami. Non stop mam mokre dłonie od rana do wieczora. Po skończonej nauce odczuwam bardzo silne zmęczenie. Do tego wszystikiego mam problemy z zapamiętywaniem wiadomości, myli mi się wszystko, a jeśli wykaże się wolą to bardzo wolno mi wchodzi nauka. Cały czas jest mi baaardzoo ciepło. Ubieram się o wiele bardziej cieniej od reszty ludzi. Poszedłem na badanie krwi i na ekg i wszystko jest ok NIBY... Bardzo chciałbym to zmienić, gdyż mam dopiero 18 lat. Co byście mi polecili? :((
napisał/a: Urbanblues 2014-01-13 16:02
Takie objawy mogą prowadzić do wielu różnych diagnoz, dlatego najlepiej, żebyś udał się do lekarza. Mogą one np. sugerować nadczynność tarczycy, ale równie dobrze zwykły niedobór potasu. Szczególnie, jeśli jesz dużo wysoko przetworzonej żywności. Aby to sprawdzić, musiałbyś wykonać badanie nazywane jonogramem, a potem zaopatrzyć się w odpowiedni suplement - dostępny bez recepty jest Katelin+ - i nieco zmodyfikować swoje nawyki żywieniowe. Powodzenia w szukaniu diagnozy i wszystkiego dobrego.