Uczucie niestablnoscii trzeszczenie w kolanach.

napisał/a: seth1 2016-07-21 17:06
Witam, pierwsze objawy zauważyłem ponad tydzień temu w prawym kolanie, mianowicie przy schodzeniu ze schodów zacząłem czuc taka niepewność w prawym kolanie w momencie gdy trzeba było oprzeć ciężar ciała na nim, bólu praktycznie nie odczuwalem, wydawało mi sie ze to skutek dlugiego kleczenia (dlugo kleczalem wtedy na polbruku) kolano sie przeziebilo i stad ten problem. Niestety mija juz tydzień i nie dość ze nie widzę zadnej poprawy to ta sama sytuacja dzieje sie z lewym w którym cos dodatkowo trzeszczy, mam trudności z chodzeniem, musze podpierac sie poręczy aby wejsc po schodach. Bólu nie czuje, jedynie te uczucie niestablnosci kolan. W przyszłym tygodniu mam zamiar iść do ortopedy, mimo to zastanawiam sie co mi może byc? W zasadzie nigdy nie miałem problemów z tym narządem ruchu, jednak mam je z kręgosłupem ledzwiowym - moze to jest powiązane? A moze kleczenie na twardym nierownym podłożu cos popsuło? Czytam objawy większości chorób kolan i niemal wszystkim towarzyszy ból, spuchniecie. U mnie jest tylko niestablnosc i to w obu co mi moze dolegac?