Uciskający napletek

napisał/a: Problem_Misia 2013-01-03 00:36
Witam :)
Mam taki krępujący problem, a mianowicie kochałem się z moją partnerką i miała dość sucho w pochwie, a ja za mocno wsadziłem penisa i urwało się wędzidełko. Nie byłem z tym u urologa, bo nie lubię pokazywać "go" komuś obcemu (wstydzę się). I gdzieś po 4 miesiącach zacząłem czuć dyskomfort podczas stosunku. Podczas wzwodu napletek ciężko schodzi i gdy już zejdzie to bardzo mocno uciska mnie pod żołędzią. Próbowałem naciągać tę skórę w ciepłej wodzie ale nic nie pomaga. Nie wiem co mam zrobić z takim fantem, gdyż wcześniej nie miałem takiego problemu żeby zsunąć napletek za żołądź. Potrzebuję jakiejś rady i pomocy. Może są jakieś inne domowe sposoby na rozciągniecie napletka? Dodam jeszcze że na napletku zrobil sie jakby bialy pierscien ale dopiero przy naciagnieciu
napisał/a: escapadro 2013-01-09 00:03
Jako że ja miałem wędzidełko nacinane powiem tak - nie przestawaj naciągać w ciepłej wodzie, "nasi przyjaciele" to lubią. :) Ćwiczyć.

A co do pierścienia - może to być stan zapalny, nie byłeś z pęknięciem u lekarza, wybierz się, najlepiej do faceta, nic wstydliwego. :)
napisał/a: Problem_Misia 2013-05-29 22:47
witam
jestem juz 2 tydzien po zabiegu stulejki i teraz kieruje tutaj pytanie do tych ktorzy mieli juz taki zabieg, otoz pierscien dalej mi uciska zoladz, napletek moge odprowadzic za zoladz, lecz pod nim dalej czuje uciskanie (rowek ktory znajduje sie pod zoledzia), lekarz chirurg kazal mi cwiczyc, napletek jest naciety tylko kawalek od strony wedzidelka, zas wedzidelko zostalo usuniete ze wzgledu na zrosniecie sie skory do zoledzi, mam zalozone z jakies 5 szwow i tylko tyle. Moje pytanie: czy dalej ten pierscien bedzie mnie uciskal i czy to przejdzie w koncu? I czy mieliscie podobnie rozcinany napletek?
napisał/a: Problem_Misia 2013-06-04 23:52
doradzi mi ktos cos? bo martwie sie jak cholera, miec zabieg i zeby bylo tak samo jak wczesniej moze ciut lepiej...