Ucisk żeber na brzuch - co to jest i jak leczyć?

napisał/a: biłata 2007-07-31 15:01
Zwracam się o pomoc. Mojemu Przyjacielowi od paru już lat dokuczają żebra, które uciskają na brzuch przy pozycji siedzącej, bez względu na to, czy jest najedzony czy też głodny. Miał robione badania gastroskopii i kolonoskopii i one nic nie wykazały, a ucisk tych żeber dokucza Mu bardzo. Czy ktoś mógłby nam pomóc i wskazać sposób leczenia lub nazwę tych dolegliwości?
napisał/a: RICHKID 2007-08-01 07:18
biłata napisal(a):Zwracam się o pomoc. Mojemu Przyjacielowi od paru już lat dokuczają żebra, które uciskają na brzuch przy pozycji siedzącej, bez względu na to, czy jest najedzony czy też głodny. Miał robione badania gastroskopii i kolonoskopii i one nic nie wykazały, a ucisk tych żeber dokucza Mu bardzo. Czy ktoś mógłby nam pomóc i wskazać sposób leczenia lub nazwę tych dolegliwości?


Są pewne jednostki chorobowe lub zdarzenia które są zauważalne ale jeśli podejmie się badania biochemiczne - ta biochemia którą podają w szpitalach może być mylna w odróżnieniu do tego co podaje kompleksowe podejście a jednocześnie mówię o badaniach kryminalistycznych - dla przypomnienia szpitale proponują kompletnie coś innego. Brak badań kryminalistycznych.
Oczywiście nie myśl że jestem jedyną osobą która wykonuje badania tego typu ale jeśli potrzebujesz większych informacji to ja musiałbym mieć coś więcej o tej osobie a najlepiej na skype: RICHKID1975
Ale jeśli nie potrzebujesz to spróbuj o tym nie myśleć że moglibyśmy porozmawiać w trójkę na skype.

Pozdrawiam