Ucisk w podniebieniu

napisał/a: joops 2014-11-04 18:01
Mam problem z nerwobólem(?) na podniebieniu górnym. Ucisk, pieczenie, sztywność i tak jakby promieniowa do tyłu głowy troche. Od 2,5 roku walczę z bólami głowy, z tyłu głowy mnie bolało, szyi, stawach żuchowoych, wychodzi na to, że źródłem bólu jest to podniebienie. Zęby dziąsła nie bolą mnie. Miałem blokady w nerwy potyliczne i w stawie żuchwowym i przestało mnie tam boleć. Nie mam sił w ogóle. Robiłem rtg szczęki i stawu żuchwowoego , rezonanse głowy, szyi nic złego nie wyszło . Migdałków nie mam powiększonych. Problem może być w nerwie podniebiennym? Ale on nie powinien przestać boleć po blokadzie w staw ż. ?
napisał/a: eid 2015-04-24 16:05
Cześć,
Wiem, że to może głupio zabrzmieć, lecz spróbuj łyknąć 10mg Hydroxyzyny w ilości 1-0-1. To substancja uspokajająca. Mam kilka dyskopatii w odcinku szyjnym i zmagam się z tematem od końca lutego. Nie mam wprawdzie (póki co) typowych upośledzeń neurologicznych, ale przypadkiem odkryłem, że najbardziej dokuczliwe i niepokojące objawy (bólo-spięcio-pieczenie) w okolicach szczęki, szyi i głowy pojawiające się w godzinach aktywności ustąpiły po zażyciu tego specyfiku.