ucisk w oku

napisał/a: max88 2017-07-13 18:22
witam
Od jakiegos czasu czuje ucisk na lewe oko od strony czola i mam pytanie oczywiscie zdaje sobie sprawe ze diagnozy nie postawicie ale mam nadzieje ze moze mnie naprowadzicie do jakiego lekarza bo bylem u mojego lekarza rodzinnego i nie chce obrazac lekarzy ale to jest jakas idiotka mowie jej co mi dolega a ona na to ze moze mi cisnienie zmierzyc nic wiecej nie moze zrobic i przepisala kentonal a w sobote bylem z tym na pogotowiu i przepisał dwa rodzeje kropli i nic nie przechodzi ale jeszcze powiedzial ze mam sobie zrobic panorame zębów bo mam prawie wszystkie zeby zepsute i to moze byc powód a ja mam pytanie czy to moze byc glejak albo jakis inny guz? dodam ze innych objawów nie mam no ale jak ja sobie cos uszyje to jest katastrofa albo mozecie doradzic na jakie badania mam sie udac bo ta moja internistaka to po prostu jakas inna jest
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-07-14 07:54
Ale tutaj okulista potrzebny przecież.
napisał/a: max88 2017-07-14 17:55
no na pogotowiu okulista badal mi oko i na karcie informatycznej z izby przyjec pisze cos takiego

"Galka oczna spokojna, spojówka galkowa i powiekowa nastrzyk mieszany, rogówka przejrzysta, komora przednia czysta, bez cech tyndalizacji, soczewka przejrzysta, wgląd w dno oka zachowany Dno OL: n.II w wyraznych granicachw poziomie dna bledsza od skroni plamka bez refleksu siatkowka i naczynia w normie dla wieku

ZALECENIA

do oka lewego: oftaquix 5xdz, Dexamethason 4xdz, przez 7 dni
Dobór korekcji okularowej w poradni okulistycznej Kontrola stomatologiczna

wiec do jakiego lekarza i na jakie badania mam sie udac oprócz stomatologa, jak by pan napsisał to bym byl wdzieczny po prostu pojde do tej lekarki co u mnie jest na osiedlu i powiem zeby mi dala skierowanie bo bez obrazy dla niej ale wygląda na świeżo po studiach i naprawde jest nie ogarnieta
napisał/a: max88 2017-07-15 11:28
moglbym sie jakis lekarz wypowiedziec, czy to napewno z zebow moze byc albo czy mam isc po skierowanie do okulisty zeby zmnierzyc cisnienie w oku albo cus i czy to moze byc guz ktory wypycha oko? bo ostatnio w faktach widzialem reportaż w ktorym gosciu mial jakiegos guza i mu oko usnieto no i sie przejmuje
napisał/a: max88 2017-07-16 15:28
naprawde prosze o pomoc bo sie caly czas tym schizuje
napisał/a: max88 2017-07-17 19:03
dodam ze bol promieniuje do zatok i troszke poczytalem na necie i to moze byc zapalenie zatok?
napisał/a: max88 2017-07-22 18:42
widze ze przysięga hipokratesa dla was nic nie znaczy