Ucisk w kroczu i wielomocz

napisał/a: Laka88 2013-09-29 09:25
Witam serdecznie.

Od zawsze kiedy pamiętam częściej chodziłem do toalety w celu oddania moczu niż inni. Przede wszystkim taka sytuacja miała miejsce po alkoholu. Zawsze tłumaczyłem sobie że po prostu mój organizm tak reaguje i nic z tym nie robiłem, Od jakiegoś czasu mam dodatkowy problem. Zdarzają się dni, kiedy siedząc odczuwam pulsowanie pomiędzy moszną a odbytem. Takie dziwne jakby delikatne skurcze, które pojawiają się i znikają. Do tego odczuwam niewielki jakby ucisk w obszarze krocza. Zdarza się że w ciągu godziny chodzę 4 razy do toalety. Choć nie jest to regułą ponieważ czasem jest normalnie. Nie mam problemu z oddaniem moczu. Tylko, gdy chodzę bardzo często do toalety mocz jest całkowicie przezroczysty jak woda. Czy powinienem się martwić??? Rok temu miałem robione badania moczu, krwi, usg i inne z przyczyny nadciśnienia. Wszystko było w porządku. Zdiagnozowano nadciśnienie pierwotne. Obecnie przyjmuję bisocard 5mg 1x na dobę. Czy konieczna będzie wizyta u urologa? Czy czekając na poprawę mogę sobie dodatkowo czymś zaszkodzić? Wiem, że najrozsądniej było by wybrać do lekarza, ale ciągle mam nadzieję, że to tylko drobna infekcja i samo przejdzie, Sytuacja utrzymuje się od kilku dni. Mam 25 lat.
napisał/a: bd60eec2199d7d6a7bd4f794955473721053cba7 2017-03-12 20:57
Zostałeś zdiagnozowany?