Uciążliwy ból dziąseł

napisał/a: AREK85 2016-05-04 16:41
Na wstępie napiszę, że mam wadę zgryzu, która powoduje stopniowe wycieranie trzonowców. Zgryz się obniża i muszę coś z tym zrobić. Jednak mój obecny problem, który utrudnia mi życie to ból dziąseł po jedzeniu. Potrafi on utrzymywać się do kilku godzin i mieć duże nasilenie. Sachol w tym wypadku nie pomaga, płukanki z dentoseptu tylko trochę. Od kilku miesięcy stosuję pastę ajona ale i ona nie ma tutaj znaczenia. Ból lokalizuję na styku dziąsła i zębów. Nie tylko z tyłu ale również z przodu. Mój dentysta twierdzi, że o parodontozie czy zapaleniu nie ma mowy, dziąsła są czyste. Co to może być i do jakiego specjalisty się udać, lub jakie specyfiki wypróbować?
napisał/a: dixit123 2016-06-15 13:32
To nie pisz na forum, tylko jak najszybciej udaj się na konsultacje i to do innego dentysty, skoro ten nie jest w stanie ci powiedzieć, co ci jest. Ja bym z tym nie czekał, bo konsekwencje z tego rodzaju rzeczy mogą by naprawdę groźne. Jak jesteś ze śląskiego, to mogę polecić ci taki gabinet w Tarnowskich Górach: http://www.blueklinik.pl/gabinet-tarnowskie-gory/ Zapowiada sie naprawde bardzo dobrze.