Uciążliwe uczulenie w pracy

napisał/a: Happy1 2016-07-16 18:57
Witam. Mam pewien bardzo bolący i piękący problem. Otóż pracuje w firmie produkującej sprzęt AGD. Gdy stoję na stanowisku gdzie muszę obudowę sprzętu AGD przykręcić i zmontować detale do środka moja ręka zanurza się w tej obudowie. Po 2-3 h pracy moje ręce wyglądają nie fajnie ale po 8.. jest tragedia. Moje ręce wyglądają jak poparzenie i takie wybrzuszenia... strasznie mnie to boli , czasami jest że dostaję wysokiej gorączki. Mam też styczność z substancjami oleistymi. Muszę wybrać się do alergologa po zaświedczenie o uczuleniu .. alee na co ? Czy alergolog będzie wstanie określić moje uczulenie ? Dodam że na innym stanowisku tego problemu niema. Tylko gdy moja ręka styka się blachą z której obudowa jest zrobiona ;c Kierownicto wie że mam takie i kilkakrotnie niewiem czy po złości czy nie dawali mnie na tamto stanowisku a ja po 8 h cierpiałam :( muszę mieć zaświadczenie aby mieć spokój. Ponieżej wstawiam zdjęcia mojej ręki . Dodam że uczulenie powstaje na prawej i lewej ręce od poniżej pachy do przedramienia i dłoni .

Posiadam też rękawiczki antyprzecięciowe. i mimo zakładanych rękawic z dlugim rękawem problem nadal był .


[img]http://i66.tinypic.com/mlrpu0.jpg[/img]
napisał/a: piotrosiama 2016-07-16 21:02
Witaj - opiszesz alergologowi charakter swojej pracy, z czym masz do czynienia itp i skieruje Cię na odpowiednie testy. Jak najszybciej umów wizytę.