uchylki na jelicie

napisał/a: halusiaku 2006-11-22 16:12
moze mi ktos pomoze 2 lata temu mialam robiona kolonoskopie i oto wynik liczne drobne uchylki na esicy .Bardzo doli mnie po lewej stronie i cale podbrzusze .Zdarzal sie stolec z krwia ,czesto mam problemy z zalatwianiem Dodam tez ze mam hemoroidy Prosze moze ktos jest e stanie mi pomoc co mam z tym zrobic moze ktos cierpi tak samo jak ja
napisał/a: Czarek67 2007-01-31 02:18
Ja tez mam non stop 24 na dobe bole dolnej lewej czesci brzucha i nikt nie wie co to jest.Wirtualna kolonoskopia nic nie wykazala.Nie wiem juz co mam robic,zyc sie nie chce.Bioenergoterapeuta niby stwierdzil,ze to uchylki jelita ale co z tym robic mam dalej to nie wiem.
napisał/a: adam65 2007-02-04 16:53
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania