ucho

napisał/a: cruze0 2009-01-30 18:50
witam moj problem to wczoraj czyscilem sobie ucho wacikiem I chyba za mocno wlozylem i zaczelo mnie kuc ale teraz juz tak nie tylko slabo na nie slysze i szumi mi tak w nim CO mam zrobic i co to moze byc
napisał/a: dimedicus 2009-01-30 19:01
Mogła zostać uszkodzona błona bębenkowa lub zaczopowanie ucha(i to podejrzewam)Można kupić w aptece krople do uszu, które zmiękczają czopy (bez recepty)ale warto skorzystać z porady laryngologa,który nie tylko sprawdzi ale od razu przeczyści ucho.
napisał/a: cruze0 2009-01-30 19:25
dzieki za odpowiedz a czy ta uszkodzona błona bębenkowa jest grozna
napisał/a: dimedicus 2009-01-30 19:46
Uszkodzenie błony nie jest groźne(o ile nie zajdą powikłania) wymaga tylko kilku miesięcznej obserwacji,błona ma tendencję do samo regeneracji i samo zagojenia.Jednak lekarz powinien stwierdzić co się stało badając otoskopem lub kamerą.
napisał/a: cruze0 2009-01-31 10:45
Dzieki za odpowiedz I zakkupilem krople do uszow wlasnie zapuszzczam A MAM TAKIE PYTANKO kiedy mi to przejdzie
napisał/a: dimedicus 2009-01-31 12:26
Jeśli to tylko czop to powinno przejść po zakropleniu i wypłynięciu woskowiny(można powtórzyć zakroplenie) jeśli nie pomoże tzn jest problem z błoną a to już wymaga kontakty z lekarzem.
napisał/a: cruze0 2009-01-31 12:52
ah to dobrze i robie tak jak na kroplach jest napisane po zapuszczeniu przytkac wata ucho
zobaczymy co bedzie dalej jak nie pomoze do poniedzialku wybiore sie do lekarza
napisał/a: cruze0 2009-02-03 11:07
witam uzywam tych kropli i cos to nie daje bo dalej mi tak szumi i nie przechodzi to jedynie teraz musze do lekarza sie udac tak
napisał/a: dimedicus 2009-02-03 11:17
Niestety wygląda tak jak pisałem problem z błoną,jest konieczna wizyta u laryngologa(skierowanie lub prywatnie)Bez zaglądnięcia do ucha nie można ocenić co się dzieje.Pozdrawiam
napisał/a: cruze0 2009-02-03 13:48
dzieki jutro ide po skierowanie jak bede juz wiedzial co to to napisze co bylo jeszcze raz dzieki za porady
napisał/a: cruze0 2009-02-08 19:51
witam bylem u lekarza prywatnie poniewaz musialbym czekac tak normalnie
A mialem woskowine ktora przytkala blonke a tak wyczyscil mi ucho i odrazu lepiej dzieki pozdrawiam
napisał/a: syja77 2009-02-11 11:55
Witam, mam pytanie do was, czy jestescie wrazliwi na dzwieki, bo ja mam od miesiaca dziwnie w uszach jak bym miala je pelne oraz mokre, nie chodze na basen glowe myje ale nie nalala mi sie woda do ucha, a mi ciagle sie wydaje ze mam w nich wode, jestem bardzo nerwowa, przez to , nie moge czasami wyczymac, dziecko piszcze albo mowi a mnie to denerwoje, strasznie wszystko mi przeszkadza, prosze napiscie co to moze byc, bo ja mysle ze mam raka, albo ze jestem cieszko chora.pozdrawiam