typy urody

napisał/a: ananow1 2013-12-08 13:32
witam :)
mam pytanie dot typu urody. bardzo często słyszę, że mam ,,francuską urodę''. nigdy o czymś takim nie słyszałam...jest w ogóle coś takiego? mam duże niebieskie oczy, ciemne grube rzęsy, grube czarne brwi, mocne ciemne włosy(falowane), nos wąski, długi, usta o mocnym kolorze(raczej pełne), kości policzkowe uwydatnione. kolor cery bardzo jasny(na całym ciele). słyszałyście kiedyś o takim typie urody?
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-12-08 13:39
[url_special=http://moda.wieszjak.polki.pl/zelazne-zasady/292050,8-typow-urody--rozpoznaj-swoj-typ-foto.html:f0lbgjm1]http://moda.wieszjak.polki.pl/zelazne-zasady/292050,8-typow-urody--rozpoznaj-swoj-typ-foto.html[/url_special:f0lbgjm1]
napisał/a: ananow1 2013-12-08 13:46
na tej stronie nie ma wszystkich typów urody, pytanie był inne
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-12-08 13:49
Wklej zdjęcie, to się wypowiemy :))))))))))))))
napisał/a: ananow1 2013-12-08 13:55
jasne...:) po prostu pytam czy jest coś takiego jak uroda francuska? czy kobiety pochodzące właśnie z tamtego kraju charakteryzują się szczególną urodą?
napisał/a: annannas 2014-01-08 11:04
Tup urody francuski kojarzy mi się z subtelną, drobną brunetką, ubierającą się skromnie, ale bardzo elegancko. Może mieć krótkie włosy lub fryzurę na pazia.
napisał/a: Zanetka 2014-01-24 14:35
prawda jest taka, że każdy kraj ma ludzi o charakterystycznych rysach twarzy, inaczej wyglądają Japonki, a inaczej Chinki. Niemki mają charakterystyczne rysy dla siebie rysy, tak samo jak Francuzki i Hiszpanki. Teraz, kiedy ludzie dużo podróżują i zmieniają miejsce zamieszkania trochę się to zmienia, ale ogólnie na początku w każdym kraju żyły osoby o charakterystycznym dla tego miejsca wyglądzie
napisał/a: Ell 2014-01-24 15:22
diament napisal(a):Tup urody francuski kojarzy mi się z subtelną, drobną brunetką, ubierającą się skromnie, ale bardzo elegancko. Może mieć krótkie włosy .

do tego dodalabym jeszcze grzywke ;)
napisał/a: anker 2014-06-13 17:01
Francuska uroda? Nie slyszalam. To tak jakby była Polska uroda :)
napisał/a: majkanikt 2014-06-30 13:27
Nie wydaje mi się, że jest coś takiego jak francuski typ urody - jest to pewien sposób ubierania się, czesania czy robienia makijażu, który może sprawić, że wyglądamy bardziej jak obywatelki tego kraju. Ale będzie to też bardziej stereotypowy pogląd na ten wygląd.