twardy bolący guz pod skórą

napisał/a: theonepila 2009-07-02 10:24
witam.wyczuwam twarda jakby kulke pod skórą w lewej rece z przodu w ramieniu zaraz przy stawie łokciowym,,,tak jakby pod bicepsem...nie czuje tego wcale na codzien nie boli samo ale przy lekkim nawet dotyku czuje duzy bol przedramienia calego nawet,zauwazylem tez ze nie moge duzej trzymac tej reki wyprostowanej np przy spaniu bo drętwieje tak jakby taki dziwny bol i musze zgiac rece w łokciu i przechodzi, twarda kuleczka jak moneta 1groszowa nawet mniejsza to,wyraznie wyczuwalne palcami wyczulem ze lekko sie da to przesuwac.nie przeszkadza wcale prawie mi to ale np jak ktos zlapie mnie za reke tam niechacy to umieram z bolu ale to tylko dokladnie w tym miejscu musi byc i odrazu przestaje bolec potem.od jakis 9 miesiecy to zaczelem wyczuwac dopiero,reka wyglada normalnie pracuje normalnie czasem jak szybko
machne tą reka np rzucajac czyms to czuje przez chwile dziwny bol tej reki,tzn moze nawet nie bol ale dziwne uczucie,chcialbym sie dowiedziec co to moze byc zamin pojde do lekarza,prosze o pomoc porade jakas czy mozna to wyleczyc moze,dodam ze nieraz zapominam o tym na miesiac nawet ze to mam a czasem ubierajac koszulke chociazby juz to czuje,aha i gram
w pilke caly czas ostro trenuje przepycham sie na boisku szaprac sie moge rzucac szalec nie uwazajac na tą reke i nic a czasem ktos trafi na ten punkt i przeszywajacy bol na chwilke i dalej juz...sorry ze tak dziwnie moze opisalem licze na pomoc jakas i wszelkie opinie.to ze do lekarza to wiem ale chce uslyszec o tym cos bez tego najpierw,a jak juz to chcialbym wiedziec jaki lekarz odrazu mi to powie co to jest i co trzeba zrobic bez skierowan i latania po gabinetach 20 lekarzy,onkolog stwierdzi to? chce tylko wiedziec czy to grozne jak nie to nie musze wycinac.dziekuje pozdrawiam