trzydziestokilkudniowe cykle?

napisał/a: babcia hania 2007-02-03 21:13
Mam pytanie, czy 31-33- dniowe cykle są płodne? Mam 22 lata i sprawa mojego miesiączkowania nigdy się nie uregulowała. Nie jestem na nic chora, kiedyś brałam Microgynon, ale to nie pomogło w wyrownaniu cykli. Czy powinnam stosować jakąś terapię hormonalną?
napisał/a: Izka1 2007-02-03 22:56
To czy powinnaś stosować jakąś terapię hormonalną może tylko orzec lekarz ginekolog po dokładnym przebadaniu.Jeśli stwierdzi,że masz jakies zaburzenia hormonalne to dopasuje odpowiednie leczenie.Jednak z tego co mi wiadomo cykle miesiaczkowe od 28-35 dnia to norma,zalezy to od organizmu,ale nic nie zaszkodzi wizyta u lekarza.
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 15:48
babcia napisal(a):Mam pytanie, czy 31-33- dniowe cykle są płodne? Mam 22 lata i sprawa mojego miesiączkowania nigdy się nie uregulowała. Nie jestem na nic chora, kiedyś brałam Microgynon, ale to nie pomogło w wyrownaniu cykli. Czy powinnam stosować jakąś terapię hormonalną?

mysle ze sam fakt ze twoje cykle tyle trwaja i sa troszke nie regularne nie ma wplywy na sama plodnosc oczywiiscie trudniej ustalic w tym wypadku "dni plodne" ale nie wyklucza to samej plodnosci
napisał/a: Madonna 2007-11-13 20:50
Na czym polega problem w rozpoznaniu okresu płodności w takich cyklach?