Trzeszczenie w kregoslupie szyjnym.

napisał/a: objawy 2011-12-08 18:45
Witam was wszystkich serdecznie.

Mam taki problem moze ktos z was mi da wskazowke co to moze byc oraz z jakiego powodu.

Od pewnego juz czasu zmagam sie z takimi objawami jak:
- Trzeszczenia oraz chrupania w karku podczas obracania glowy na boki.Bezbolesne.
- Trzeszczenia w uszach obu oraz przytykanie uszow, bardziej to przytykanie uszow daje sie we znaki jak wciagam nosem powietrze, to nastepuje takie pykniecie w obu uszach i jakby cos bardziej sluch mi przywalalo, czuje wtedy takie uczucie ciezkosci, ktore idzie od uszow obu az po kregoslup szyjny,tez bezbolesnie to sie odbywa.
- Szumy w uszach, mam takie zszumiale dzwieki tzn. im dalej sie cos dzieje w przestrzeni tym wiekszy szum, np. jak slysze jadace auto to slysze takie bardziej zszumiale dzwieki.Czasami sa w postaci piskow oraz cichych gwizdow.
- Przytepienie lekkie sluchu, tzn. czasami lekko slysze jak przez sciane.
- Lekkie drzenia rak, tzn. raz zauwazylem, ze jak zrobilem zgiecie lokciowe to mi strasznie cala konczyna gorna zaczela drzyc, drzenia czasami wystepuja rowniez w przypadku konczyn dolnych np. podczas schylania sie rob robienia cwiczen.
- Drzenia miesni, tzn. zauwazylem juz niejednokrotnie, ze czasami czuje takie cos jakby prad jkais przechodzil przez moje cialo i mi miesnie drza, to sie zdaza na calym ciele czasami, wszystkie partie miesniowe, chociaz czesciej miesnie karku to sa i konczyn gornych i dolnych.
Generalnie powime tak, ze niby jest wszystko w porzadku a nie jest bo przez te szumy w uszach i przez to przytykanie uszow czuje sie jakos dziwnie i co najwazniejsze jestem podenerowany, wszystko mnie czasami drazni i wkurza.
Bylem w tej sprawie u laryngologa i lekarka mi pogrzebala w uszach i powiedziala ze nic ciekawego tam nie widzi, skierowala na badanie sluchu audiogram i tam pomimo iaz tych najcichszych dzwiekow wogole nie slyszalem, powiedziano mi, ze sluch jest w normie, wiec nie wiem co to moze byc.
Mialem rowniez badanie krwi i tam pokazalo, ze mam spadek bialych krwinek mialem (3, 3) a norma (4, 0-10, 0).
Ob mialem 2.
Ogolnie bardzo rzadko choruje raz na 4-5 lat sie zdarza przeziebic lekko.
Prosze o wypowiadanie sie w mojej sprawie, prosze napisac na co te moje dolelgiwosci wygladaja oraz z jakiego powodu tak moglo mi sie zrobic, mam 26 lat a problem juz ten bardzo dawno sie zaczal z tymi uszami i kregoslupem szyjnym.
Prosze sie smialo wypowiadac.