Trzeszczenie w karku

napisał/a: straznik1 2009-02-10 20:34
Witam.Mam takie pytanie mam taki problem od 9 lat mam takie objawy jak : trzeszczenie w karku,chrupanie, skrobanie jak zwał tak zwał (podczas skręcania szyją).Jeszcze prócz tego mam coś takiego mysle ze ma to związek,że jak coś jem to mi sluch przytyka i tak samo tyka w uchu i mi przytyka czuje jakbym mial tam jakis korek w srodku, najbardziej tak sie dzieje jak pciągne nosem pomimo tego ze nie mam kataru mi dwa ucha przytyka jakby takie tykniecie jak w karku i ja nie wiem co to moze byc i od czego tak się mogło zrobić?. Proszę o wypowiedz, proszę podać możliwości co to może byc.
napisał/a: kordian1 2009-02-10 21:59
co do tego "trzaskania" w karku to może być (ale nie musi) objaw niewydolności aparatu więzadłowego, w takim przypadku wskazane jest wykonanie rtg czynnościowego i ze zdjęciem konsultacja u ortopedy, a co tego przytykania ucha to polecił bym skontaktowanie się z laryngologiem.

Pozdrawiam
napisał/a: straznik1 2009-02-10 22:53
kordian napisal(a):co do tego "trzaskania" w karku to może być (ale nie musi) objaw niewydolności aparatu więzadłowego, w takim przypadku wskazane jest wykonanie rtg czynnościowego i ze zdjęciem konsultacja u ortopedy, a co tego przytykania ucha to polecił bym skontaktowanie się z laryngologiem.

Pozdrawiam

Dzieki za odpowiedz, byłem u laryngologa kiedyś i powiedzial ze nic tam nie ma. Ale mam prośbe przeczytaj moje wydarzenie na forum psychiatria tam jest ujęte jak i gdzie ja to nabyłem, sprobuj mi napisac co tam moglo sie zdarzyc, ze doszło do czegos takiego ok?.