Trzęsienie rąk

napisał/a: krystian93 2010-03-14 19:18
Witam,
mam 17 lat i trzęsą się ręce. Gdy chcę posłodzić herbatę to mi się troszkę wysypuje wyobraźcie sobie jak noszę herbatę :) Mam niezależnie od pory dnia. Ale po wysiłku fizycznym to już w ogóle nie mogę utrzymać ich. Jak to usunąć troszeczkę mi to przeszkadza w życiu codziennym.
napisał/a: Adamak 2010-03-14 22:26
krystian93 napisal(a):Witam,
mam 17 lat i trzęsą się ręce. Gdy chcę posłodzić herbatę to mi się troszkę wysypuje wyobraźcie sobie jak noszę herbatę :) Mam niezależnie od pory dnia. Ale po wysiłku fizycznym to już w ogóle nie mogę utrzymać ich. Jak to usunąć troszeczkę mi to przeszkadza w życiu codziennym.

Mam to samo co ty! Może nie w takiej formie, ale czasami mam identycznie: trudno mi talerz odłożyć czy posłodzić herbatę. Masz może nerwicę? To może być tym spowodowane, ja mam i odkąd to paskudztwo mnie dopadło tak mocno trzęsą się ręce, bo z tego co wiem, to lekkie trzęsienie się rąk jest całkiem normalne. Tak samo sam stres może powodować drgawkę albo inna choroba układu nerwowego, ale niech się inni wypowiedzą - może pomogą nam obu! ^^
napisał/a: krystian93 2010-03-14 22:42
Czytałem gdzieś że magnez trzeba brać. Ale nie wiem czy to prawda.
napisał/a: paja1 2010-03-14 22:51
Mnie również czasami trzęsą sie ręce i odkąd biorę magnez to obczuwami poprawę. Według mnie najlepiej iść do lekarza i poprosić o zbadanie poziomu magnezu. Jeżeli będzie on w normie to wtedy być może jest to spowodowane nerwicą lub innymi chorobami.