Trittico i skutki uboczne

napisał/a: endimonte 2014-09-29 23:07
Hej
Biorę od 26 dni tabletki trittico na noc 1/3 ... śpię normalnie jak wcześniej bez nich ... problem jest rano ... ok godziny 12 głowa zaczyna mnie bardzo boleć i czuje jakbym miał duże cisnienie w czaszce,bolą oczy i szczęka robi się jakby sztywna czuje szybsze bicie serca i jak wstaje z łóżka lub z krzesła to mam nie zawrót głowy a robi mi się ciemno w oczach zastanawiam się czy odstawić lek i czy faktycznie to jest wynikiem brania tego leku bo kiedyś miałem podobnie i to było od silnego stresu... lecze się na nerwicę lękową już od 17 lat bez efektów jakich bym chciał. Pytanie do Was czy może mieliście podobne doświadczenia z lekiem i może coś więcej wiecie na jego temat co byście doradzili ?
napisał/a: inka7282 2014-10-05 09:15
Biorę trittico trzeci miesiąc (2/3 tabletki czyli 100 mg) na zaburzenia depresyjno-lękowe. Miałam zawroty głowy rano, suchość w ustach, spowolnienie reakcji, uderzenia gorąca (ale tylko przy mniejszych dawkach). Ale odkąd ustaliłam stałą dawkę uboki pomału ustępują. Inna rzecz, że na lęki zaczyna działać dopiero teraz. Wcześniej ratowałam się ziołowymi uspokajaczami. Nie jest to lek działający szybko, ale mam nadzieję,że wyleczy mnie z chorych myśli. Pozdrawiam Cię, napisz jak się czujesz :)