Trądzik nasilił się po antykoncepcji hormonalnej.

napisał/a: niebieskaa3 2014-11-10 15:27
Mam trądzik od kiedy tylko pamiętam. A już na pewno od 5 klasy podstawówki. Próbowałam wszystkiego, począwszy od maści rannych, wieczornych na tabletkach doustnych. W końcu jakaś pani dermatolog chciała zacząć mnie leczyć izotekiem na co wielkie oburzenie i mojej mamy i lekarza, więc udałam się do ginekologa, żeby wypisała mi tabletki hormonalne. I wszystko było okej dopóki je brałam. Teraz, gdy już ich nie biorę znowu wszystko wraca do normy, a mam już dość czyszczen, kwasów i innych pierdół. Mecze się z tym tradzikiem od 8 lat i mam już dość. + dodatkowo wyskakuje mi na biuście, plecach a w zasadzie to na klastce piersiowej, ramionach, łopatkach i nawet poniżej linii stanika, a pod uszami robią mi się dosłownie takie drogi z trądziku. A nie chce znowu się leczyć hormonalnie, jest inny sposób, by się ostatecznie pozbyć tego wszystkiego? Najlepiej bez jakiegkolwiek udziału ginekologa.
napisał/a: barbarap 2014-11-12 20:50
A próbowałaś acne dermu? Trzeba go stosować przynajmniej kilka tygodni żeby uzyskać efekt, myślę że warto spróbować.
napisał/a: kaktus007 2014-11-14 12:52
ale izotec jest świetny. widzę efekty u mojej koleżanki. dlaczego nie chcesz go stosować?
napisał/a: zdrowacera 2014-11-18 16:36
ja też od zawsze miałam problemy z cerą. Próbowałam dosłownie wszystkiego, a teraz piję Inofem. Cytrynowy smak, jedna saszetka dziennie i czekam na efekty ;)
napisał/a: zeberka-28 2014-12-02 20:06
ja też polecam inofem. potwierdzam, że jest rewelacyjny. kiedyś ( dobrych 10 lat temu) miałam super cerę, zero pryszczy i trądziku (pojedyncze przed okresem), potem brałam tabsy, z których zrezygnowałam ponad rok temu aby zajść w ciążę( dalej próbuję) i od jakiegoś czasu piję Inofem. Dopiero gdy zaczęłam go pić.... zdałam sobie sprawę jak brzydka była moja cera, bo teraz wygląda o niebo lepiej!!!! No i mam nadzieję (a nie widzę tego wizualnie tak jak twarz), że i moje jajniki mają się lepiej :)))
napisał/a: zdrowacera 2014-12-07 20:55
zeberka-28 napisal(a):ja też polecam inofem. potwierdzam, że jest rewelacyjny. kiedyś ( dobrych 10 lat temu) miałam super cerę, zero pryszczy i trądziku (pojedyncze przed okresem), potem brałam tabsy, z których zrezygnowałam ponad rok temu aby zajść w ciążę( dalej próbuję) i od jakiegoś czasu piję Inofem. Dopiero gdy zaczęłam go pić.... zdałam sobie sprawę jak brzydka była moja cera, bo teraz wygląda o niebo lepiej!!!! No i mam nadzieję (a nie widzę tego wizualnie tak jak twarz), że i moje jajniki mają się lepiej :)))


dokładnie tak. Dziewczyny, na problemy z cerą szczerze polecam inofem. Tutaj znajdziecie więcej: http://www.inofem.pl