torbiele piersi i jajnika po usunieciu macicy

napisał/a: houssek 2012-02-26 20:27
Witam
mam 39 lat i jestem już 1,5 roku po usunięciu maci i mam pozostawione jajniki które bardzo mi dokuczają, od roku robią się torbiele które co rusz pękają z miesiąca na miesiąc jest to coraz bardziej bolesne. Oczywiście chodzę do lekarzy i szukam pomocy ale zazwyczaj słyszę że tak już będzie. Ostatnio trafiłam do profesora który chce najpierw przeleczyć VISANNE (po których zwijam się z bólu i przerwałam). Na lewym mam dwa rodzaje torbieli i to one dają mi "popalić" ale prawy usłyszałam "co to za dziwoląg?" i on nie daje żadnych objawów i to mnie martwi. Robiłam CRP - w normie,i c125 też w normie. Zbadałam piersi bo ostatnio raz w miesiącu rosną i bolą a później wracają do normy i okazało się że tam też jest sporo torbieli:) ale mam najpierw zająć sie dołem:) Znowu leżę obolałam , mam stan podgorączkowy chyba znowu popękały, mmam wrażenie że środki p/bólowe już nie działają, ostatnio nie wiem czy to zbieg okoliczności ale zaczeły czasem puchnąć nogi, wężły chłonne obolałe po lewej stronie ale wielkością mieszczą się w normie. Proszę o pomoc i radę bo jestem bezsilna, na codzień pracuję i naprawdę brak mi chwilami siły Co zrobić aby to zakończyć i żyć normalnie bo już w domu wstydzę się mówić że znowu boli. Proszę niech ktoś pomożę!!!!!!!!