torbiel szyszynki

napisał/a: edytka4 2015-06-20 22:47
witam prosze o impretacje wyniku rezonansu glowy.
w rzucie szyszynki obecna jest dosc duza polozona nieco asymetrycznie po stronie prawej zmuana o plynotwejintensywnosci syg. we wsxystkixh sekwencjach nie ulegajaca wzmocnieniu po podaniukontrastu wielkosci 18na 7mm. zmiana powoduje impresje na prawe wzgorze oraz na wzgorki gorne blaszkiczworacznej srodmozgowia uwyptukla ku przodowi spoidlo tylne. obraz MRI najprawdopodobniej odpowiafa torbieli szyszynki. dalszy opis jest wnormie. uklad komorowy nieco asymetryczny w zakresie komor bocznych. rozbudowany prawy zachylek boczny zatoki klinowej. dodam rowniez ze mam zaburzenia rownowagi dotego zawroty glowy ktore ktore powoduja bladosc skory i drzenie ciala i przyspieszone bicie serca. byl okres ze nie moglam schodzic w dol po schodach bo sie zataczaczalam oraz przeszkadxalo mi prawe oko tak jak by mialo wyjsc ze srodka. teraz czasem miewam momeny jak prawe oko zachodzi mi mgla.jestem distc mocno oslabiona.morfologia jest ok po za ob ktore wykazuje lekki stan zapalny ja mam wynik 22 (norma do 15). prosze o odpowiedz co mam dalej robic i czy jest powod do zmartwien.