Torbiel pod językiem co tydzień.

napisał/a: Bezimienny26 2013-12-25 23:55
Witam, w wakacje całowałem się z koleżanką (Ona ma to samo, więc to od niej), po jakimś miesiącu co około raz na tydzień mam taki dzień, że pod językiem (Po prawej stronie) rośnie mi jakaś torbiel, na początku jest lekko przezroczysta, potem aż taka bordowa, lekko ją nacisnę i pęka, wypływa z niej coś w rodzaju jakiegoś soku, barwa przezroczysta, często też pęka sama. Tydzień przerwy i potem znów to samo.
Złapałem to od koleżanki i zapewne ja też mogę tym zarazić.
USG ślinianki:
[code:15uentr9]Śliniaki o gładkich obrysach, nieco nie jednorodne, niepowiększone, bez wyraźnych zmian ogniskowych oraz wzmożonego przepływu naczyniowego. Przy śliniance podżuchwowej prawej oraz podjęzykowej widoczne 2 owalne zmiany hypoechogeniczne wielkości ok.3-4mm (węzły chłonne? Inny charakter zmian?)-wskazana konsultacja laryngologiczna, TK tej okolicy z kontrastem. W obrębie tkanek miękkich szyi węzły chłonne wielkości 10mm.[/code:15uentr9]
Więc poszedłem do laryngologa i czekam... Dostałem skierowanie na rezonans magnetyczny za pół roku.
Ktoś się może spotkał z takim samym problemem? Proszę o pomoc, dziękuję i pozdrawiam.