torbiel a odchudzanie

napisał/a: anna62 2012-09-22 11:43
Witam, mam trochę nietypowe pytanie. Mam na lewym jajniku 4cm torbiel. Od czasu kiedy zaczęła rosnąc przytyłam 10 kg. Teraz biore hormony, które maja torbiel złuszczyć. Czy jest mozliwe, ze to wlasnie przez tę torbiel tak przytyłam ( bo jadłam cały czas tak samo) i czy jest szansa, ze ja pozbędę się jej to będę mogła schudnąc ? Zaznaczam, ze cały czas jestem na diecie ale to nic nie daje. Jestem juz załamana
napisał/a: Ev_czarna 2014-05-28 22:01
Znalazłam ten wątek, ponieważ przekopałam cały internet i wyczytałam, że przy torbielach nie da rady schudnąć. Mam to samo przytyłam 10-15 kg chociaż jem jak zawsze. Lekarz znalazł torbiel. Dostałam tabletki, które mają ją zwalczyć. Mogę wcale nie jeść, ruchu mi nie brakuje cały dzień na pełnych obrotach i ani grama nie tracę na wadze.

Czy możliwe że przez tą torbiel?
napisał/a: Ev_czarna 2014-05-28 22:02
anna6 napisal(a):Witam, mam trochę nietypowe pytanie. Mam na lewym jajniku 4cm torbiel. Od czasu kiedy zaczęła rosnąc przytyłam 10 kg. Teraz biore hormony, które maja torbiel złuszczyć. Czy jest mozliwe, ze to wlasnie przez tę torbiel tak przytyłam ( bo jadłam cały czas tak samo) i czy jest szansa, ze ja pozbędę się jej to będę mogła schudnąc ? Zaznaczam, ze cały czas jestem na diecie ale to nic nie daje. Jestem juz załamana



Czy Tobie udało się zwalczyć torbiel? I jak z twoją wagą?

Również jestem załamana. Byłam szczupłą dziewczyną, teraz jak patrzę na siebie czarna rozpacz mnie bierze :(