To sie porobilo...

napisał/a: Bizon 2007-08-21 18:39
Witam.Jestem nowym Uzytkownikiem forum i jako ze srednio sie w tym wszystkim orientuje chcialem zaczerpnac waszej rady a odnosnie od paru lat miewam raz na miesiac raz na 2 miesiace nagle i nie spociewane kucie i teraz nie wiem czy to serce cy to pluco a po za tym ostatnio trzymalo mnie 4h i po tym jak mi przeszlo poszlem spac.gdy zbudzilem sie rano bylo jeszcze wszystko ok ale po pewnym czasie to wrucilo i znowu nagle przeszlo ale od tamtej pory mam juz takie uczucie denskomfortu ze jak siedze w jakiejsc innej pozyci nic wyprostowana to czasami zakuje mnie ale tylko 1 chociaz jest to nie przyjemnei czasami trzyma nawet dosc dlugo.Jak juz zlapie to musze brac takie plytkie wdechy gdyz przy wiekszych mam uczucie jak by mialo mi cos rozerwac po lewej stronie i po pewnym czasie zaczyna mi sie robic zimna i zaczynam sie trzasc.troche mnie to martwi bo mam dopiero 14 no prawie 15 lat i juz cos takiego.Strach pomyslec co bedzie jak bede mial 60..(o ile dozyje bo wypadki chodza po ludziach : ).Wiec jezeli to mozliwe prosil bym o pomoc i z gory dziekuje.
napisał/a: makijaja 2007-08-21 20:14
Twoje dolegliwości mogą być związane z dojrzewaniem, ale lepiej potwierdzić to u lekarza!
Pamiętam takie kłucia ze swojej młodości, potem przeszło i okazało się ,że to tzw.nerwobóle, ale potwierdził to lekarz!! Sądzę,że wystarczy zwykłe osłuchanie pracy serca, ale nie zostawiaj tego tak
napisał/a: Bizon 2007-08-21 20:25
to by Mialo sens bo moj brat moja kuzynka i moj kolega mieli to samo i z czasem im przeszlo ale tak czy siak big thx 4 you :)Poprostu do czasu jak zdazalo to sie raz na jakis czas bylo ok ale teraz kiedy zaczelo mi to odrobine utrudniac robienie jakich kolwiek czynosci to sie przejolem.i da sie jakos pozbyc tych nerwoboli??
napisał/a: makijaja 2007-08-22 13:38
Jeśli to rzeczywiście tylko nerwobóle, to przejdą same, ale jeśli nie....??? Radzę wizytę lekarską, co Ci szkodzi? Przynajmniej bedziesz miał pewność, a tak - wątpliwości nie dadzą Ci spokoju i koło się zamyka....Życzę powodzenia
napisał/a: Bizon 2007-08-22 14:07
mam straszny wstret do lekarzy po wycinaniu migdalkow ale to swoja droga.Wydaje mi sie ze jest troche lepiej po przez ostatnie 2 dni mnie niby nie zlapalo ale nadal mam to uczucie dyskonfortu.I naprawde dzienki :) Nawet nie wiesz jak mi ulrzylo xD
napisał/a: pawelec3 2007-09-26 16:14
Żeby potwierdzić neuralgię należy zrobić najlepiej wszystkie badania począwszy od badania krwi przez usg(różnych organów),ekg,gastroskopię po rezonans magnetyczny.