To chyba przełyk.

napisał/a: monia0409 2007-01-26 11:59
Mam 29 lat. Kiedyś miewałam bardzo silne bóle żołądka, które czułam aż na plecach. Zrobiono mi gastroskopię i z badania wyszła tylko w niewielkim stopniu zaczerwieniona śluzówka. Potem przez parę lat miałam spokój. Myślę że to mogło być na tle nerwowym.
Przedwczoraj wieczorem znów zaczęłam czuć ten ból ale zbytnio nie przejęłam się. Zwaliłam to na stres - mam teraz sesję i strasznie dużo obowiązków w pracy. W każdym razie nastepnego dnia (wczoraj) wstałam rano, zjadłam serek homogenizowany i dopiero jak piłam kawę zaczęłam podczuwać coś bardzo dziwnego. Mam wrażenie jakbym ciągle miała coś w przełyku nie przełkniętego. Poza tym przy jedzeniu czuje lekki ból, w każdym razie podrażnienie. Czuje to zaraz za gardłem i gdzies głębiej. Po prostu odczuwam nieprzyjemne uczucie przelatywania tego jedzenie przez mój przełyk. Nazawałabym to nawet lekkim bólem. Nie wiem co to może być. Dziś już tylko serek homogenizowany, wystudzone picie, a kanapke rozgryzam na miazgę. Nie mam pojęcia co to może być. Poprzedniego dnia piłam goracą herbatę ale nie czułam żebym sią nią sparzyła. Czy może to mieć związem z tą heratą? Jak myślicie co mi jest?
napisał/a: adam65 2007-02-04 15:12
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania