TK odcinka szyjnego, opis, scisk w glowie

napisał/a: intense 2013-06-18 10:43
Witam.

Odebralem opis TK odcinka szyjnego kregoslupa:

Wykonano badanie TK kręgosłupa szyjnego.
Uwidoczniono niewielkie kostne zmiany zwyrodnieniowe. Zagłębienie po stronie lewej w górnej powierzchni trzonu kręgu C3 ma charakter dotrzonowej wypukliny jądra miażdżystego tarczy międzytrzonowej C2/C3.
Klinowate obniżenia ku tyłowi szpar miedzytrzonowych C3/C4 i C4/C5.
W badanym odcinku kręgosłupa nie stwierdzono dokanałowych przepuklin tarcz międzytrzonowych.

Od ponad roku mam taki scisk w tylnej czesci glowy i czasami promieniuje do srodka glowy, nasila sie i slabnie ale odczuwam non stop. Czasami mam rowniez zachwiania rownowagi i klucie w kregoslupie szyjnym.

Czy takie cos moze powodowac te objawy?
napisał/a: intense 2013-06-20 12:07
Pomoze ktos?
napisał/a: intense 2013-11-07 14:39
Jesli chodzi jeszcze o ten kregoslup to mialem ta rehabilitacje ale caly czas odczuwam dyskomfort w tylnej czesci glowy i ogolnie pobolewanie glowy. To juz od 2 lat ponad jak nic.
Czasami tez pobolewa mnie w okolicy ledzwiowej i wyzej (klucia itp.).

Zaznacze, ze od 12 lat tanczylem breakdance, a od 20 lat pracuje przy komputerze (praca biurowa). Mam 28 lat.
Co powinienem teraz zrobic? Czy w ogole moge jeszcze cos zrobic zeby nie odczuwac tego dyskomfortu w glowie i kregoslupie jesli rehabilitacja nie pomogla za bardzo?
napisał/a: intense 2013-11-13 20:27
Caly czas smaruje kremem zaleconym przez dermatologa: Travocort Creme.
Jednak czuje caly czas takie pobolewanie pod pachami i jakby pieczenie czasami.
Nie wiem czy to nie jest czasem od kregoslupa cos... moze ktos mi jeszcze cos podpowie?

Czuje, ze pobolewa mnie w roznych odcinkach kregoslupa, ledzwiowym i wyzej, jak i szyjnym i glowa...
Mialem zabiegi rehabilitacyjne jednak mozna powiedziec, ze nic nie pomogly.
napisał/a: intense 2013-12-19 14:36
Czy od kregoslupa moze wystepowac takie pobolewanie pod pachami?
Mam je juz od ponad 2 miesiecy i caly czas bez przerwy.
Nie wyglada zeby tam bylo cos powiekszone ani nic z tych rzeczy.