Tiki Nerwowe- Coś na Uspokojenie

napisał/a: Trolololek 2012-09-03 22:50
Witam, mam pewien problem. Otóż mam 14lat i tki nerwowe, bardzo mi to przeszkadza. Tików nigdy nie miemam między rodziną, tylko kiedy się zestresuję wtedy muszę trzymać głowę w piachu tylko po to żebym nie dostał tików w karku, to jest straszne trwa tylko 1-2s. ale czuję że gapi sie na mnie tłum. Mam jeszcze tiki oczu, bardzo szybko mrugam jak sie sestreduję no i nwm czy to możę uzależnienie, mam takue napięcie w karku i czasami sobie obrócę głowę w obie strojy tak aby mi tam strzykło wtedy czuję się troche lepiej. No i teraz mam bardzo duży problem, ponieważ za msc. czeka mnie ogromny stres i nie wiem czy uda mi się zapanować nad tikami, pewnie nie. Tutaj proszę was forumowicze o jakieś tabletki czy syrop czy coś na uspokojenie i odstresowanie co sb. przed stresem łyknę i bd. może po problemnie. Błagam o pomoc ! Na prawde pilne ! :(
napisał/a: Trolololek 2012-09-19 21:15
Odświeżam !
napisał/a: Otton 2012-11-06 01:21
Mam coś dla ciebie, co i mnie pomaga. Niewiarygodne, jakie to proste: ruch fizyczny taki jaki jak bieganie, pływanie, intensywny rower, bieżnia na siłowni. 3 razy w tygodniu po 40-60minut i tiki zmniejszą się. Innymi słowy wyżyj się -tiki to nagromadzone napięcie, wyładuj je więc w kontrolowany sposób. Mnie pomaga, może i Tobie pomoże.