Tiki nerwowe całego ciała

napisał/a: krzysiektca 2010-07-26 19:11
Witam. Z góry przepraszam, ale nie wiedziałem, gdzie ten temat zamieścić..

Otóż mam problem. Od jakiegoś czasu ma okropne tiki. Polegają One na tym, że trwają ułamki sekund, ale to obejmuje prawie całe ciało i zdarza mi się nawet wylać herbatę. Przydarzają się Ona np. Gdy w nocy spałem krótko, jestem przemęczony. Denerwuje mnie to bo jak ludzie patrzą na mnie to pomyślą, że jestem wariat jakiś, ale ja mam już tego dość. Biorę Magnez, ale nic to nie pomaga...
napisał/a: Ewa111 2010-07-26 21:01
krzysiektca napisal(a):Witam. Z góry przepraszam, ale nie wiedziałem, gdzie ten temat zamieścić..

Otóż mam problem. Od jakiegoś czasu ma okropne tiki. Polegają One na tym, że trwają ułamki sekund, ale to obejmuje prawie całe ciało i zdarza mi się nawet wylać herbatę. Przydarzają się Ona np. Gdy w nocy spałem krótko, jestem przemęczony. Denerwuje mnie to bo jak ludzie patrzą na mnie to pomyślą, że jestem wariat jakiś, ale ja mam już tego dość. Biorę Magnez, ale nic to nie pomaga...


Chyba przydałaby ci się wizyta u neurologa, jakieś być może ziołowe środki uspokajające ale lepiej samemu nie próbować. Wszystko ma jakieś skutki uboczne. Lekarz zapewnwe doradzi ci najlepiej. Zastanów się też nad tym co cię tak bardzo stresuje. Więcej snu napewno dobrze ci zrobi, a sport rozładuje napięcie.
Życzę zdrowia
napisał/a: krzysiektca 2012-01-08 14:21
Przepraszam za odgrzebanie tematu, ale minęło już trochę czasu i dalej nie mogę sobie z tymi tikami poradzić. Byłem nawet w szpitalu na oddziale neurologicznym, miałem tomografię i rezonans głowy, badanie EEG, EMG i wszystko w normie. W końcu udałem się do psychiatry. Został mi przepisany Sertagen. Biorę Go od 3 miesięcy i poprawa jest znikoma. Dalej się pojawiają rano przebudzeniu, chodź nie są tak mocne jak kiedyś... często towarzyszy im tak jakby chrząknięcie... Czy może ktoś coś doradzić bo mi po prostu sił...
napisał/a: darekzzz 2015-02-07 05:58
Witam krzysiu, nie jestes sam. Ja rowniez borykam sie z tym samym problemem. jesli mozesz chcialbym sie z Toba skontaktowac w celu ustalenia przyczyny tych tikow. Napisz do mnie 52695467 nr gg.