Therm line a letrox_ hashimoto_ odchudzanie

napisał/a: Joasia13 2009-09-06 09:50
Witam serdecznie,

Dzieki za takie FORMUM, naprawde mozna uzyskac tutaj rzeczowe porady. Sledze od jakiegos czasu posty, zwlaszcza te na ktore odpowiada djfafa. Ja tez mam pytanie, na ktore prosze Cie djfafa o odpowiedz, poniewaz wyczytalam, ze masz podobne problemy z tarczyca jak ja.. Otoz od kilku lat lecze sie na hoshimoto (od dawki 25, 50, a teraz 75 Letroxu), na prolaktynemie i niedoczynnosc tarczycy (ale utajona postac...). Mam tez ogromne problemy z nadwaga:( pare lat temu podejmowalam liczne proby odchudzania sie i stosowalam rozne metody, ale skutecznym okazal sie Therm lineII. Co prawda czulam sie kiepsko, ze wzgledu na pobudzenie i kolatania serca, ale schudlam 15 kg. Wowczas zazywalam jednoczesnie letrox 25. Po rocznej przerwie moja waga wrocila do stanu poprzedniego, a teraz doszlo kolejne 10 kg. Jestem zalamana, stracilam nadzieje ze znow bede maila piekna sylwetke. . Jest mi ciezko, bola mnie nogi i czuje sie jakbym byla staruszka.Teraz znow nosze sie z zamiarem brania therm line (forte), ale wyczytalam m.in na tym forum, ze nie powinno sie laczyc letroxu i tyrozyny... Prosze ci o porade, bo na forum wyczytalam tez ze polecasz ten wspomagacz no i sam osobiscie go brales , tylko nie wiem czy przy jednoczesnym zazywaniu letroxu.
bede z gory wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam
Joasia
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-09-06 17:32
Ja go brałem ja nie miałem niedoczynności. Odnośnie spalaczay tłuszczu pisałem w tym dziale bardzo ciekawe rzeczy uzyskane od Sławka Ambroziaka. Poszukaj, myśle, że Cię zaciekawią i odpowiedzą na Twoje pytania.
napisał/a: Joasia13 2009-09-06 17:43
Dziekuje za odpowiedz, a czy moglbys mi dac wskazowki jak mam szybko odnalezc te poty, bo wpisujac podane imie i nazwisko nie wyszukuje mi tych info, a chcialabym trafic na nie bezposrednio.
Z gory dziekuje i pozdrawiam
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-09-06 18:31
http://commed.pl/post124772.html?hilit=Ambroziak#p124772