testy ciążowe

napisał/a: agnieszkape88 2016-01-31 19:11
Witam :)

Mam pytanie odnośnie testów ciążowych. Możliwość zapłodnienia w moim przypadku była znikoma, petting i ew kontakt z preejakulatem ( sądzę że w ogole nie było kontaktu preejakulatu z drogami rodnymi ale nie mam 100 % pewności ). Miałam jakieś dziewne objawy postanowiłam zrobić test ciążowy przed datą miesiączki (firma bobo test ) wyszedł negatywny. Po okołu 2 dniach wyrzucając śmieci zauważyłam jednak na nim bladą drugą kreskę. Pobiegłam zrobić więc kolejne testy tym razem 3 pink test amil oraz bobo test. Wszystkie były negatywne. Z ciekawości po kilku godzinach sprawdziłam znowu te testy i po raz kolejny na bobo tescie po paru godzinach widniała druga ledwo widoczna kreska. Zrobiłam więc w tym samym dniu betę która wyszła
napisał/a: agnieszkape88 2016-02-08 21:28
halo :) zagląda tu ktoś? :)

Pozdrawiam
napisał/a: wikam2 2016-02-11 18:27
Nie byłaś w ciąży :)
Testu po kilku h się nie odczytuje.
A posty które mówią inaczej wynikają z tego, że - pani robi test ZBYT WCZEŚNIE, jest negatywny wyrzuca. Nic dziwnego, ze po paru godz wygląda na pozytywny. Po kilku dniach pani robi test już w ODPOWIEDNIM terminie i jest pozytywny.
Wtedy można powiedzieć - hah - test który wywaliłam przecież mówił, ze jestem w ciąży! A wcale tak nie było ;)