test na narkotyki z wlosa

napisał/a: believeinbetter 2011-02-11 10:45
Witam.
Czy moze ktos mi pomoc odczytac wyniki testu z wlosa.

result screening ELISA cut off confirmation cut off
Cocaine/metabolites positive 500 pg/mg 500 pg/mg
cocaine positive 500 pg/mg
benzoylecgonine positive 50 pg/mg
norcocaine positive 50 pg/mg
cocaethylene positive 50 pg/mg

hair 5 drugs result;
cocaine positive 9205 pg/mg
benzoylecgonine positive 1018 pg/mg
norcocaine positive 207 pg/mg
cocaethylene positive 116 pg/mg
zadaje jeszcze koljne pytanie. nawiazujac do testu narkotyki mozna wykryc do 90 dni we wlosach, ale czytalam troche artykulow i podobno wykryto kokaine w mumiach. chcialabym wiedziec jakdlugo kokaina moze utrzymac sie we wlosach, bo osoba ktorej zrobilam test mowilam, ze kiedys okazjonalnie brala kokaine, ale to bylo okolo roku temu i od tamtej opry juz nie brala. czy jest mozliwosc ze zostala ona wykryta z przed roku, czy to klamstwo. podobno kokaina zostaje we wlosach na lata, ale z drugiej strony po co by byly testy na narkotyki? dziekuje za pomoc
napisał/a: believeinbetter 2011-02-11 15:50
czy ktos bedzie w stanie mi pomoc, to bardzo wazne dla mnie. jestem w kropce nad i.
napisał/a: believeinbetter 2011-02-11 17:16
a to kolejne pytanie. czy ktos wie jak dlugo kokaina zostaje we wlosie. test ktory zrobilam mojemu chlopakowi podobno moze wykryc kokaine do 90 dni, ale czytalam tez gdzies ze zostaje na bardzo dlugo, moze na cale zycie. jest to dla mnie wazne, bo twierdzi, ze od ponad roku nie bral jej do ust i tylko kilka razy w zyciu a wynki wyszedl 9205 pg/m. nawet by mi na mysl nie przeszlo ze moze brac kokaine, myslalam ze moze podpala trawke i dlatego zroblam mu test.
prosze o pomoc.