test ciazowy

napisał/a: kasienka85wn 2007-08-30 06:29
prosze o pomoc, mam taką sprawe od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko ale nic nie wychodzi. A teraz spóźnia mi sie okres ostatni skończył mi się 11 lipca i od tamtej pory nic. mam nie rególarny okres ale nie aż tak. Powinnam dostać okres najpóźniej 10 ŚERPNIA a do dziś nic dwa dni temu robiłam test wyszedł negatywnie nie wiem czy to ma wpływ ale robiłam go popołudniu nie rano. jestem w kropce cały czas mam nadzieje że jestem jednak w ciąży tak bardzo tego oboje pragniemy... prosze o jakieś rady z góry bardzo dziękuje wszystkim :*ps. na teście pisało że jeśli jest już po dacie spodziewanej miesiączki to mozna go zrobić o kazdej porze
napisał/a: dziuma1 2007-08-30 10:19
test ciazowy najlepiej wykonywac rano przy oddaniu pierwszego moczu.na tescie tez powinna znajdowac sie taka informacja
napisał/a: aneczka002 2007-08-31 10:24
test ciążowy wykonuje się z rannego moczu jeżeli robi się go przed data miesiączki po tej dacie robi sie kiedy sie chce:)
radze iść zrobić badanie beta HCG lub chociaż oznaczenie samego HCG to da Ci 100% pewność - ale bez wzgledu czy z tego badania wyjdzie ciąza czy nie - zgłoś się do ginakologa.
Mojej koleżance testy tez nie wychodziły, na usg nie było widać zarodka, a po zoczeniu HCG okazało się ze jest w ciązy... i po kilku dniach na DOBRYM usg pojawił sie Bartuś:) - ma juz 4 misiące:)