TEST CIĄŻOWY

napisał/a: monikapol 2015-10-28 14:47
Witam, ostatnią miesiączkę miałam 1.10 współżyłam 14 (z zabezpieczeniem)i 15 bez zabezpieczenia (dzień po stosunku zaczęły boleć mnie sutki przy dotyku - na chwilę obecną nie bolą wszystko wróciło do normy). Dodam jeszcze że żaden z tych stosunków nie kończył się wytryskiem w środku. a ten bez zabezpieczenia skończył się wytryskiem na zewnątrz ale po jakichś 2 minutach. więc to nie jest tak, że partner wychodzi tuż przed wytryskiem tylko dużo wcześniej. Przez swoje nie odpowiedzialne zachowanie teraz boję się bo nie chciałabym być w ciąży (drugiej). bardzo się stresuję. 27. 10 wieczorem wykonałam test (pepino z czułością 10 )wyszła 1 kreska. lecz nadal nie mam miesiączki a cykle mam jak w zegarku - regularne. Muszę jeszcze powiedzieć że od 8. 10 z powodu choroby brałam antybiotyk Zinnat przez 5 dni. więc moje pytania : czy taki antybiotyk mógł wpłynąć na moją miesiączkę (czyli jakoś ją przesunąć)? czy test był już wiarygodny? czy te bolące sutki mogły świadczyć o zapłodnieniu? gdyby doszło do zapłodnienia czy nadal bolały by mnie ( w ciąży bolały mnie strasznie były tkliwe, dotknąć się nie mogłam) ? czy stres ma wpływ na miesiączkę? z góry dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: monikapol 2015-10-29 10:34
monikapol napisal(a):Witam, ostatnią miesiączkę miałam 30.09 (cykle regularne co 26,27,28 dni). współżyłam 14 (z zabezpieczeniem)i 15 bez zabezpieczenia (dzień po stosunku zaczęły boleć mnie sutki przy dotyku - na chwilę obecną nie bolą wszystko wróciło do normy). Dodam jeszcze że żaden z tych stosunków nie kończył się wytryskiem w środku. a ten bez zabezpieczenia skończył się wytryskiem na zewnątrz ale po jakichś 2 minutach. więc to nie jest tak, że partner wychodzi tuż przed wytryskiem tylko dużo wcześniej. Przez swoje nie odpowiedzialne zachowanie teraz boję się bo nie chciałabym być w ciąży (drugiej). bardzo się stresuję. 27. 10 wieczorem wykonałam test (pepino z czułością 10 )wyszła 1 kreska. lecz nadal nie mam miesiączki a cykle mam jak w zegarku - regularne. Muszę jeszcze powiedzieć że od 8. 10 z powodu choroby brałam antybiotyk Zinnat przez 5 dni. więc moje pytania : czy taki antybiotyk mógł wpłynąć na moją miesiączkę (czyli jakoś ją przesunąć)? czy test był już wiarygodny? czy te bolące sutki mogły świadczyć o zapłodnieniu? gdyby doszło do zapłodnienia czy nadal bolały by mnie ( w ciąży bolały mnie strasznie były tkliwe, dotknąć się nie mogłam) ? czy stres ma wpływ na miesiączkę? z góry dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: monikapol 2015-10-29 10:35
bardzo proszę kogoś o odpowiedź.
napisał/a: wikam2 2015-10-29 22:15
Dnia 15-ego sutki nie bolały z pewnością z powodu ew. ciązy czy coś :)

Antybiotyk mógł wpłyąć na miesiączke tak samo jak i powodu z jego brania. Podobnież stres.

jAK DŁUGIE MAX. masz cykle?
napisał/a: monikapol 2015-10-30 08:24
Witam, dzięki za odpowiedz. Dostałam 29 spóźnił się 2 dni jak nigdy. Cykle moje to 27 28 dni. Podejrzewam że to opóźnienie ( choć nie wielkie) spowodowane było właśnie antybiotykiem.
napisał/a: wikam2 2015-10-30 11:53
Te z 2 dniowym spóźnieniem nadal należą do b. regularnych :)
...choć wiem, że dla nas regularnie to co do dnia ;)
napisał/a: monikapol 2015-10-30 13:47
Dokładnie tym bardziej ze tak się wcześniej nie zdarzyło. A biorąc pod uwagę sytuacje, która miała miejsce przychodzi nam do głowy tylko jedno dodatkowo stres i wdluchiwanie się w swój organizm. Ehh ciężkie jest życie kobiety
napisał/a: wikam2 2015-11-04 19:02
A jak! :))))
Tym bardziej, że im więcej się wsłuchujesz tym więcej owych, dziwnych objawów widzisz ;)....tych samych, które są gdy się nie wsłuchujesz :)
napisał/a: monikapol 2015-11-04 21:42
Ehh... Tak to jest z nami kobietkami