Terapia manulana

napisał/a: Alina_14 2014-02-27 00:15
Witam! Wiem, że sezon w pełni i do tego jeszcze ferie dlatego postanowiłam napisać Pod koniec roku doznałem na nartach kontuzji kolana, myślałam że nic nie da się z tym zrobić bo polska służba zdrowia działa jak chce i nie sposób dostać się na jakąś sensowną rehabilitacje, na szczęścia miałam dużo szczęścia i obecnie uczęszczam na zabiegi rehabilitacyjne w Szczecinie, szczególnie polecam terapie manulaną. Dla niewtajemniczonych umieszczam krótką informacje co to jest a terapia manualna. a Polega na badaniu i leczeniu stawów obwodowych i kręgosłupa. Pierwszą częścią badania jest zazwyczaj dokładny wywiad. Następnie dokonuje się badania jakości ruchu, jego zakresów, biomechaniki oraz innych czynników (np. bolesności). Podczas terapii za pomocą specjalnych technik mobilizacji lub manipulacji i pracy na tkankach miękkich przywraca się zaburzoną biomechanikę stawów (odblokowanie stawów), co prowadzi do zmniejszenia bólu, zwiększenia zakresu ruchomości, ustąpienia stanów zapalnych.
Zabiegi bardzo mi pomagają dlatego gorąco polecam
napisał/a: anka_wlk 2014-03-16 17:00
Terapia manualna bywa bardzo skuteczna, szkoda ze jest tak malo znana. Ja wyleczyłam bul kregolupa wlasnie zabiegami terapii manualnej, wczesniej nic nie bylo w stanie mi pomoc, lekarz nawet chcial mnie wyslac na operacje. Ja chodzilam do kliniki Kreg clinic w Poznanniu http://kreg.com.pl/, polecam ich, sa naprawde super.