terapia chelatowa

napisał/a: witek67 2007-12-13 18:06
witam,
czy ktoś z forumowiczów miał juz robiony ten zabieg? jaka jest jego skutecznosc, po ilu zabiegach zaczyna odczuwać przetkanie tetnic wiencowych

pozdrawiam

witek
napisał/a: luisa 2008-01-18 00:20
Cześć,czy masz już wiadomość na swoje pytanie? Też jestem bardzo zainteresowana tą formą terapii dla siebie.
napisał/a: witek67 2008-01-18 07:11
luisa napisal(a):Cześć,czy masz już wiadomość na swoje pytanie? Też jestem bardzo zainteresowana tą formą terapii dla siebie.



myśle ze pomyliłem forum z tym pytaniem,jak narazie nikt nie udzielił zadnej odpowiedzi, luisa reszte znajdziesz w internecie i napewno bedzie to odpowiedz obszerniejsza od tej co ja otrzymałem, zerknij tu [url]http://www.drkrasicki.pl/index.php?pds=ochelatacji[/url:3vzhvkhn] pozatym wpisz w gogle [b]TERAPIA CHELATUJĄCA[/b] i uzyskasz wiecej informacji tyle ze nie bedzie tam opini osób które sie poddaly takiej terapii. liczełem ze tu ktoś coś napisze od siebie jak miał robioną taka terapie ale nie. jak czytam posty to mnie przerażenie ogarnia. ludzie liczą na to ze inni laicy postawią diagnoze albo na zasdzie wrózenia z fusów powiedza co im jest,

pozdrawiam wszystkich znachorów czarodziejów i domorosłych konowałów[/url]