tępy człowiek

napisał/a: TypowyDebil 2015-02-27 19:22
Siemka, w tym roku skończe 19 lat mam problem z samym sobą, rodzina mówi że jestem dziwny że jestem głupi.. w szkole mówią że jestem tępy i głupi i że takiego człowieka nigdy nie widzieli , natomiast ja uważam że jestem kompletnym marginesem społecznym, niedojdą chodzącą,ciemnotą i że jestem debilem, nic dobrze nie umiem zrobić.. W szkole jestem słaby mam bardzo słabe oceny . Nie wiem czy w genach może być odziedziczona głupota? matury nie zdaje bo nawet nauczyciele myślą że jestem na to za tępy.. tabliczkę mnożenia zdarza mi się zapomnieć.. np. 7x8 ostatnio myślałem i myślałem a i tak się pomyliłem.. z praktyk to szkoda gadać.. do maszyn mnie nie dopuszczają (może to i dobrze bo bym sobie albo komuś zrobił krzywdę).
Interesuje się tylko rysunkiem,polityką wschodnią/zachodnią i trochę historią (dat b. mało znam.. choć z historii i tak jestem debilem ledwo 2 mi wypada)
Jestem bardzo mało kumaty .. często zdarza mi się pytać o głupie pytania.. rozmowy z ludźmi prowadzą y o a jąkam się jak czubek który uciek z psychiatryka..