temperatura

napisał/a: bluee11 2012-11-21 18:44
Kochani,
Mam 25 cylu, miesiaczka miedzy 28 a 30. Mam dzisiaj podwyzszona temp. ciala 37.1 , czy to jest normalne przed miseiaczka? Pierwszy raz mialam taka sytuacje miesiac temu, bardzo prosze o porade i pomoc.
napisał/a: Gracee 2012-11-21 20:21
bluee1 napisal(a):Kochani,
Mam 25 cylu, miesiaczka miedzy 28 a 30. Mam dzisiaj podwyzszona temp. ciala 37.1 , czy to jest normalne przed miseiaczka? Pierwszy raz mialam taka sytuacje miesiac temu, bardzo prosze o porade i pomoc.

Jest tak, że temperatura ciała wzrasta podczas owulacji i utrzymuje się do miesiączki. Gdy ta się pojawia temperatura zaczyna spadać do "normalnego" poziomu i jest to całkiem normalna sprawa bo tak przebiega cykl kobiety.
napisał/a: wikam2 2012-11-22 14:48
Jeśli mówisz o temp. mierzonej pod pachą w ciągu dnia, tak po prostu to i w tym przypadku może dziać się tak, że będziesz mieć stan podgorączkowy ;) Nie wiem dlaczego.
napisał/a: lila8423 2014-03-03 14:42
Dopisuje się do tematu..

Dziewczyny pomóżcie.. zupełnie nie wiem co się dzieje..
11dc byłam u Gina i stwierdził po usg że lada dzień pęcherzyk pęknie ponieważ "bydlak" miał już 28mm ( po Clo ). Tego samego dnia wieczorem miałam bardzo silny ból w okolicach lewego jajnika..
Co do temperatury - 10dc był spadek, 11dc wzrosła o 2 kreski i do 14dc powoli się podnosiła, od 14dc powoli sobie spada do dnia dzisiejszego ( 16dc )
Dodam, iż w zeszłym cyklu takich "rewelacji" nie miałam.. Temp. mierzę zawsze rano o tej samej porze nie wstając z łóżka.
Czy któraś z Was spotkała się z takim przypadkiem? Zupełnie nie wiem co mam o tym myśleć :(