Temperatura podczas miesiączki

napisał/a: Anka2323 2010-01-22 19:20
Witam wszystkich

mam pytanie jaka jest prawidlowa temperatura podczas miesiaczki, chodzi o trzeci dzien po rozpoczeciu krwawienia?
Czy podczas 3 dnia okresu moga wystapic mdlosci, bole glowy ogolne takie oslabienie, niechec do jedzenia?
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam wszystkich
napisał/a: Lalcia23 2010-01-22 19:25
1. Każda kobieta ma swoją indywidualną temperaturę. W każdym razie podczas krwawienia jest ona niższa niż po owulacji aż do 1 dnia miesiączki.
2. Mogą. Moja siostra przechodzi tak praktycznie każdą miesiączkę- ból brzucha, mdłości, ciągle śpi itp towarzyszą jej praktycznie do końca krwawienia. To własciwie też jest sprawa indywidualna.
napisał/a: ivi.kiwi 2010-01-22 19:38
Aniu u mnie bylo tak, ze zawsze w pierwszy dzien umieralam z bolu, drugi dzien juz bylo lepiej... niekiedy 3 dni musialam brac leki przeciwbolowe.. A teraz mam 2 dzien i mnie mdli, a dotego nie chce mi sie jesc... Wiec jesli u Ciebie zawsze bylo tak samo, teraz moglo sie to zmienic tak jak u mnie... Kobieta zmienna jest...
napisał/a: wikam2 2010-01-22 23:11
No własnie....wszystko u nas kobiet może się nagle pozmieniać :) I nie jest to objaw nieprawidłowy ....

Temperaturę musisz mierzyć cały cykl przed wstaniem z łózka...i nie ma zmiłuj :)
Dla jednych temperatura wysoka to np.37,4 a dla innych 36,7 tak wiec nie ma tej prawidłowej.
Zapisujesz ją do dwóch miejsc po przecinku (najlepiej)