Tajemnicza choroba

sara14mysha
napisał/a: sara14mysha 2015-11-30 14:49
Witam. Już sama nie wiem co robić. Zwiedziłam przez ostatni czas pare gabinetów lekarskich i wykonałam sporo badań.
Zaczęło się dwa miesiące temu od helicobacter pylori. Brałam na to antybiotyki. Po zakończeniu antybiotykoterapii czułam, że nadal coś jest nie tak. Miałam objawy: pulsowanie żył w ciele, pulsowanie głowy, ścisk w głowie, gul w gardle, ścisk mięśni szyi. Najpierw myślałam, że to od żołądka bo tak się zaczeło. Miałam gastroskopię dwa razy. Wszystko w porządku. Helicobacter nieobecny. Mijają dwa miesiące a ja nadal fatalnie się czuję. Schudłam 4 kilo, jestem bardzo słaba i ciągle to pulsowanie rąk, głowy, klatki piersiowej, na plecach też to czuję. Byłam u neurologa, stwierdził powikłania po antybiotykach (?). Jakoś dziwne to dla mnie, zeby takie byly powiklania i tyle trwały. Zaczęłam szukać już wszystkich chorób. Zrobiłam badania na pasożyty, tarczycę, boreliozę wszystko ok. We krwi wychodzą podwyższone limfocyty i obniżone neutrofile. Czyli coś jest nie tak? Pani neurolog stwierdziła, że po antybiotykach takie wyniki wyszły. Przyszła mi na myśl candida, brałam jakiś probiotyk, za silny to on pewnie nie był. Ale nie mam dolegliwości żołądkowych, jelitowych. Nigdzie tej candidy nie widzę. Żadnego białego nalotu. Zresztą od razu po skończeniu antybiotyku takie objawy candidy?? Proszę, niech ktoś pomoże, bo nie da się normalnie funkcjonować :(
napisał/a: Andzrej 2015-11-30 19:20
Witam, sprawdź jak zareaguje organizm na spożycie kilku moreli suszonych w chwili tych pulsacji.
sara14mysha
napisał/a: sara14mysha 2015-11-30 19:35
Podejrzewasz jakąś chorobę? Niedobór czegoś?