tajemnicza choroba siostry

napisał/a: inthedark88 2008-01-02 17:26
Witam. Moja siostra ma 14 lat i od ok 3 lat nieustanie pokaszluje. Niema 5 min zeby tego nie robiła. Kiedy się zmęczy kaszle tak jakby jej miało wyrwać płuca... Mama chodzi po lekarzach siostra była juz nawet w sanatorium miała badania na wszelkie bakterie , pobierany wycinek z gardła.... ale kazdy odsyą ja z kwitkiem... Nikt niewie co to może być.... Myślałam że to może psychiczne przyzwyczajenie ale ona non stop ma katar. Czy to może byc wszystko powiązane z zatkanymi zatokami które niestety ma? Lekarze mówią że ma właśnie zatkane zatoki ale to jet juz przestarzałe... Naszej całej rodzince juz puszczaja nerwy od tego chrząkania... A i jezcze jedno... czy to wszystko może mieć powiązanie z nadwagą? Moja siostra ma 14 lat 160 cm wzrostu i 70 kg. Najgorsze jest to że jada strasznie tłusto i dużo na noc. Niestety ciężko jej to wybic z gowy.... Juz niewiemy co o tym wszystkim myśleć... Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam!
napisał/a: kamila=) 2008-01-17 23:44
A możesz mi napisać skąd jesteś?!Bo może twoja mama mogłaby pojechać z twoją siostrą do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego (USD) w Krakowie-Prokocimiu.Sama się tam leczę od 8 lat i polecam ci ten szpital.A jeśli chcesz wiedzieć więcej to napisz do mnie maila kama14@buziaczek.pl
Ps.Odpowiem ci na wszystko :).Pozdrawiam i życz zdrówka siostrze :)