tabletki

napisał/a: stupeczka 2007-03-15 12:58
jaki tabletki skuteczne na odchudzanie a równoczesnie mało szkodliwe dla zdrowia?
napisał/a: jakoo 2007-03-15 16:30
L-karnityna i... ruch.
napisał/a: Peter 2007-03-15 18:07
Franio - konkretnie i naukowo. Duży plus
napisał/a: millo1 2007-05-07 16:11
ja słyszałam, że apptrim jest super. osobiście nie stosowałam, więc głowy nie dam, ale to podobno jeden z tzw. supplementów, dający pozytywne rezultaty a przy tym w środku tam ma bodajże naturalne składniki, jakies wyciągi z roślin o bardzo dziwnej nazwie gri... itp. oczywiście te efekty przy dodatkowej diecie i ruchu, bo o tym zapominać nie mozna ;)
napisał/a: Solteira 2007-05-08 21:12
Muszę przyznać, że również polecam Apptrim. Czekolada, pisząc o tym suplemencie masz pewnie na myśli nasiona Griffonia Simplicifolia :) Przetestowałam na sobie mnóstwo różnych specyfików wspomagających odchudzanie i poważnie ten działa i nie mam po nim efektu jojo - oczywiście pilnując diety i ćwicząc ze średnim natężeniem i regularnoscią - bo na to czasu brak :) Ale jak chcesz spróbować to szczerze polecam i daj znać jak Ci się sprawuje :) :)
napisał/a: Meszek 2007-05-09 18:08
Nie zapominajcie tylko, że do pełnej satysfakcji potrzebny jest też ruch. Mamy teraz ładną pogodę, to na pewno warto jest się wybrać na spacer, rower, lub chociażby na wycieczkę, gdzieś do zamku.


Pozdrawiam
Jakub Bartosik
napisał/a: millo1 2007-05-22 12:11
dlaczego do zamku? aż tak źle jeszcze nie wygladam bucheche