Tabletki vibin, problem z rozpoczęciem

napisał/a: monkeeey 2015-07-05 21:40
Tabletki vibin (normalne nie mini) biorę od 2 lat, jednak przez ostatnie 4 miesiące brałam je o nieregularnych porach gdyż służyły mi tylko do systematycznego miesiączkowania ( okres mnie nie zaskakiwał ) jednak 2 miesiące temu ( od maja do czerwca - miesiąc) pominelam opakowanie, od czerwca wzięłam ponownie i teraz tez mam kupione jednak na ta chwile mam miesiączkę, mój problem polega na tym ze zaczęłam być ponownie aktywna seksualnie i chce wziąć znowu tabletki ale nie jestem pewna czy powinnam we wtorek czy w środę wziąć 1 tabletkę! Zastanawiam się czy jestem chroniona mimo przerwy miesięcznej, gdyż opakowanie poprzednie zaczęłam zgodnie z 1 dniem miesiączki. Czy może powinnam wziac Znowu 1 tabletke w 1 dzien miesiaczki ktora dostałam dzisiaj? Pasek z dniami który nakleiłam mi się odkleiła i dopiero teraz zdałam sobie sprawę że nie najlepiej to wszystko wygląda, boje się ze przy stosunku jak mój partner będzie chciał skończyć mogę zajść w ciążę z powodu wcześniejszego przyjmowania tabletek o różnych porach chociaż nie pominelam ani jednej i z powodu wcześniejszego pominięcia opakowania. Czy jestem rozlegulowana hormonalnie? Czy mogę wziąć tabletke we wtorek i spokojnie spać chociaż możliwe ze zostanie ona wzięta dzień wcześniej?
napisał/a: wikam2 2015-07-06 15:25
Jeśli jest to system 21+7 (jest?) no to...kolejne opakowanie rozpoczynasz po ostatniej placebo :)