Tabletki słabo działają

napisał/a: Klaudia93 2014-06-07 23:45
Witam,
Jak w temacie, moje tabletki nie działają.
Od razu powiem, że miałam już testy i dostałam leki Telfexo 180. Najbardziej jestem uczulona na trawy i drzewa, roztocza reszta słabiej ( z podstawowych testów). Brałam te leki wcześniej i różnica była ogromna, prawie nie miałam kataru i oczy wyglądały normalnie. Gdyby nie to, że naprawdę nie mam kiedy w najbliższym czasie iść do lekarza nie pisałabym tutaj. Od jakiegoś miesiąca czy deszcz czy słońce mam katar. Najbardziej przeszkadzają mi łzawiące, zaczerwienione i podpuchnięte oczy, są strasznie wysuszone i są przez to podrażnione. Leki oczywiście biorę zgodnie z zaleceniami lekarza jednak jakoś w tym roku jakby słabo działały... Jest jakaś opcja bez recepty żeby złagodzić objawy?
Z góry dziękuję!
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-06-08 07:51
Tabletki nie zawsze dają radę solo. W okresach zaostrzonych objawów trzeba stosować również leki działające miejscowo. Do oczu możesz sobie kupić Cromohexal lub inny podobny lek, których bez recepty w aptekach masz od groma.
Do nosa również możesz spróbować Cromohexal (ale w sprayu) , ale może okazać się za słaby i trzeba będzie udać się do lekarza po kortykosteroid.
napisał/a: Klaudia93 2014-06-08 11:19
Dzięki za odpowiedź ;)

Mam nadzieję, że trochę pomoże.

Pozdrawiam!