Tabletki Provera

napisał/a: sugar12 2011-03-31 19:06
Witajcie , mam pytanie jakie są i ile będą trwać skutki uboczne zażycia całego opakowania tabletek Provery na raz ?? około 30 tabletek na raz ?? po to by wywołać sztucznie okres ??
napisał/a: wikam2 2011-03-31 19:33
A kto o zdrowych zmysłach tak wywołuje okres? Nikt nie odpowie jakie będą skutki.
napisał/a: sugar12 2011-03-31 19:48
wikam napisal(a):A kto o zdrowych zmysłach tak wywołuje okres? Nikt nie odpowie jakie będą skutki.


Po prostu chce by ktoś kto się zna napisał mi jakie są skutki uboczne tego i po jakim czasie od takiej dawki dostaje się takiego okresu .
napisał/a: wikam2 2011-03-31 19:54
Przyjęłaś taką mega dawkę hormonu, że nie wiadomo co i kiedy będzie. Pewnie bardzo rozwaliłaś cykl.W sumie to nawet nie wiem czy nie powinnaś się udać do lekarz....
napisał/a: sugar12 2011-03-31 20:21
Były chłopak mnie zmusił że muszę to zrobić jeśli on ma do mnie wrócić. Tak wiem rozumiem i widzę jak to wygląda ale nie miałam wyboru , szantażował mnie , to jest inna sprawa , nie obwiniajcie mnie za to . Ale wracając do mojego pytania zrobiłam to i następnego dnia dostałam okresu . Czy jeśli byłam w ciąży to tak wygląda poronienie wywołane tymi tabletkami ??
napisał/a: wikam2 2011-03-31 20:26
No i jednak o to chodzi o czym chyba każdy się domyślał.
Słuchaj - po proverze nie poronisz wrecz przeciwnie dopomożesz ciąży.
Możesz ciązy co najwyżej zagrozić. W związku z tym powinnaś wybrać się do lekarza.
Aborcja farmakologiczna (i to nie robi się proverą) rzadko się udaje, częściej są problemy
zdrowotne z dzieckiem.
Posłuchaj mnie i skontaktuj się z lekarzem,
Krwawienie, które wystapiło było sztuczne, było odpowiedzią na zazyte hormony.
To nie był okres normalny.
Głupi strasznie był to pomysł.
Ponieważ na forum nie udzielamy rad będących poradami dot, aborcji w jakikolwiek sposób, temat zamykam.
Ew. pytanie skieruj na pw.